www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Łomiankowska Orkiestra Kameralna

Centrum Kultury w Łomiankach we współpracy z Błażejem Sroczyńskim powołuje nowy projekt muzyczny pod nazwą Łomiankowska Orkiestra Kameralna.

Na przesłuchania zapraszamy osoby posiadające umiejętność czytania nut oraz gry na instrumentach.Członkostwo w orkiestrze jest bezpłatne.

W ramach członkostwa w orkiestrze zapewniamy atrakcyjny materiał nutowy, regularne koncerty, doskonalenie swoich umiejętności m.in. poprzez udział w kursach, warsztatach rozwijających potencjał twórczy, oraz nagrania audio-wizualne wraz z transmisją on-line. Dysponujemy salą prób oraz pomieszczeniem do indywidualnego ćwiczenia oraz profesjonalnym zapleczem technicznym.

Poszukujemy muzyków grających na instrumentach:
– instrumenty smyczkowe: skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas
– instrumenty dęte blaszane
– instrumenty perkusyjne
– fortepian, syntezatory
– instrumenty dęte drewniane: flet, klarnet

Próby orkiestry zaplanowane są na soboty w godzinach 12:00-14:30

Dyrygent: Błażej Sroczyński – absolwent Akademii Muzycznej im. F.Chopina w Warszawie na wydziałach: instrumentalnym, pedagogicznym i dyrygentury symfoniczno – operowej. 1987 – 1990 orkiestra Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie. Przez dwa lata (1990-1992) współpracował z The National Orchestra w Pretorii (R.P.A.), tam też był koncertmistrzem International Chamber Strings i The Vivaldi Ensamble. W latach 1995-96 współtworzył Classic Trio w Seoulu w Korei Południowej. Od 1998 roku był liderem kwartetu smyczkowego „Consonus” współpracującego z amerykańskimi liniami oceanicznymi Carnival. W 1998-99 współpracował z Polską Orkiestrą Radiową. W latach 1999-2003 koncertmistrz Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży i równolegle Salonowej Orkiestry Johanna Straussa. Od roku 2003 – założyciel, kierownik i koncertmistrz Orkiestry Salonów Warszawy.
____________________

Termin przesłuchania:
19 listopada, od godz. 18:00, za pośrednictwem aplikacji ZOOM.

Aby zgłosić się na przesłuchanie prosimy o kontakt mailowy: paulina.kocik@kultura.lomiankiNABÓR ONLINE za pośrednictwem Zooma
Dane do logowania na przesłuchania orkiestry:
Meeting ID: 628 950 3388; PassCode: 031857

LINK: https://us02web.zoom.us/j/6289503388?pwd=aUdKa1l5eE1oNXFYenJ5WCtaK1dVdz09&fbclid=IwAR36Ol5qFVZghjvxAG5-KuZzq8hxoLDd3Wqbfjtp_ldv9Y2hB2TGEkqJE_w#success

źródło: Centrum Kultury w Łomianakch
redakcja@lomianki.info

Łomiankowska Orkiestra Kameralna

Łomiankowska Orkiestra Kameralna

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *