www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Nowy zarząd Dąbrowy Zachodniej

Na zebraniu w Centrum Tańca SWING, rekordowa – jak do tej pory – liczba mieszkańców, bo aż 86 osób, w głosowaniu wyłoniło swoich przedstawicieli. Członkami Zarządu Osiedla Dąbrowa Zachodnia zostali: Witold Gawda (przewodniczący), Wojciech Berger, Jacek Rostocki oraz Katarzyna Sicińska.

Mieszkańcy ponadto wysłuchali sprawozdania ustępującego Zarządu, które wygłosił Wojciech Berger oraz dokonali podziału środków Funduszu Osiedlowego na 2013 r. Ochoczo zadawali też burmistrzowi pytania m.in. na temat wodociągów czy nowego „systemu śmieciowego””.

redakcja@lomianki.info

Nowy zarząd Dąbrowy Zachodniej

Nowy zarząd Dąbrowy Zachodniej

Nowy zarząd Dąbrowy Zachodniej

Nowy zarząd Dąbrowy Zachodniej

Nowy zarząd Dąbrowy Zachodniej

Nowy zarząd Dąbrowy Zachodniej

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

2 komentarze

  1. Mieszkanka Dąbrowy Zachodniej

    Gratuluję nam mieszkańcom i sobie nowego Zarządu Osiedlowego.

    Został z nami Pan Berger, który dał się poznać jako człowiek który łączy a nie dzieli, jako osoba angażująca się w sprawy Osiedlowe.
    Przewodniczącym został Pan Gawda, którego kandydaturę zgłosił ww. Pan Berger. Pan Gawda dał się poznać jako człowiek konkretny i wyważony. Jest też z nami bardzo sympatyczna i z doświadczeniem Pani Sicińska oraz wyglądający na człowieka z pozytywną fantazją Pan Rostowski.

    Cieszy mnie ,że „działącze” pokroju Pana Szcześcika, Pani Bugajskiej oraz działaczki identyfikowanej z PiS Pani Bogdan nie dostali naszej legitymacji.
    Jak widać samo podpieranie się tylko burmistrzem Dąbrowskim a tym samym fundamentowanie podziału mieszkańców na „tych za” i” tych przeciw” nie przyniosło powyższym kandydatom poklasku.

    Proszę spojrzeć na tabelę oddanych głosów. Fakty mówią same za siebie.

    Obecny Zarząd jest gwarantem kontynuacji działań Pana Bergera oraz nowych pomysłów na przyszłość. Jest też gwarantem spokoju i rzeczowych dyskusji bez podchodów personalnych i politycznych.

    Dziękuję. Jestem dumna ,że mieszkam w Dąbrowie Zachodniej.

    Zapraszam też na naszą nową stronę internetową: dabrowazachodnia.pl/

    0
    0
    Odpowiedz
  2. qqqqqqqqqqqq

    No i z czego się cieszysz LEMINGU! Może ktoś zrezygnuje wtedy wejdzie Pani Agnieszka Bogdan. Nie wszystko jeszcze stracone.

    0
    0
    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *