www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Oficjalne otwarcie Auchan // VIDEO

29 listopada odbyło się oficjalne otwarcie Auchan Łomianki. Były przemówienia (m.in. burmistrza Łomianek), podziękowania, święcenie, przecięcie wstęgi, poczęstunek i koncert.

Wśród zaproszonych gości – w sumie kilkaset osób – zdecydowanie największą część stanowili pracownicy Auchan. Poza nimi nie zabrakło m.in. kadry kierowniczej firmy, władz samorządowych Łomianek (burmistrza i radnych Łomianek), pracowników Urzędu Miejskiego i jednostek podległych… oraz księdza z parafii w Dąbrowie.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej video-relacji.

redakcja@lomianki.info

Oficjalne otwarcie Auchan // VIDEO

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

6 komentarzy

 1. Don Marco

  Auchan jak Auchan. Nic specjalnego ale jak ktoś lubi to może poszaleć. Galeria słaba.

  Ale nich ktoś mi wyjaśni o co chodziło w przemowie Burmistrzowi Dąbrowskiemu którą uraczył wszystkich na otwarciu?
  Facet powinien się opanować, albo zmienić copywritera. Takie teksty na uroczystości otwarcia?

  0
  0
  Odpowiedz
 2. DJ WojtEX

  Moim zdaniem Burmistrzowi to chyba chodziło o to, że są jacyś „oni źli” którzy przeszkadzają. Ale on Burmistrz Tomasz Dąbrowski Wspaniały się nie poddał i dzięki temu mamu Auchana.

  To tak trochę podobnie jak z wypędzaniem z łomiankowskiego ducha bolszewików, lewaków i innych draństw jak to było na koncercie J.Pietrzaka: http://www.youtube.com/watch?v=4tI_GKkJ8U4

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Komentator subiektywny

  Nie ma sensu komentować wystąpienia burmistrza Dąbrowskiego.
  Zupełnie nietrafione. Patetycznie, czołobitnie jakby było za co ukłony prywatnej firmie składać.

  Ech… szkoda bo można było pokazać Łomianki jako fajne miasto a nie zakompleksioną wioskę na trasie na Gdańsk (teraz na trasie na Gdańsk, przy Oszoł)

  0
  0
  Odpowiedz
 4. lomian

  A co boli że to burmistrz Tomasz Dąbrowski przecinał wstęgę? I że na jego konto idzie wybudowanie największej inwestycji w historii Łomianek!

  Czyny są WIELKIE – brawo Panie Burmistrzu!

  0
  0
  Odpowiedz
 5. mieszkaniec

  A mnie się podoba to nowe centrum, dobrze, że mamy je w naszej gminie. Zrobienie porządnych zakupów to już nie jest wyprawa do Warszawy. A wszyscy przeciwnicy zamknęli buzie jak okazało się, że tyle osób może tam dostać pracę. Osobiście wolę pojechać raz na jakiś czas do dużego marketu i kupić taniej niż przepłacać w naszych małych sklepikach. A sami pracownicy nie mają innych warunków zatrudnienia niż u prywaciarza. W ogóle to wydaje mi się, że to nie koniec tego centrum i ma ono szanse na dalszy rozwój. I działka i lokalizacja temu sprzyja, więc w perspektywie się ono jeszcze rozbuduje. Ale teraz cos ucichło o Leroy Marlin czy ktoś wie czy on jednak będzie?.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Komentator subiektywny

  A mi szkoda małych sklepików. Choć mam nadzieję, że część z nich się ostanie. Nikt nie będzie chyba się pchał po mleko, masło czy bułki do jarzeniowego molocha. Szkoda czasu.

  Oszoł będzie raczej konkurencją dla Biedronek i innych Kerfurów. Czas pokaże. W sobotę otwiera się nowy Markpol w Kiełpinie. Schab z kością ma być po 9,99 🙂
  SZAŁ. DZIKI SZAŁ! PĘDZĘ LECĘ PO KOŚĆ ZE SCHABEM 🙂

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *