www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Ostatnia szansa na kolektory słoneczne

Jak informuje UM Łomianki… Jeszcze do piątku, 23 października Urząd Miejski prowadzi nabór do projektu z dofinansowaniem instalacji kolektorów słonecznych w gospodarstwach domowych. Poziom dofinansowania wynosi 70%. Zostały ostatnie wolne miejsca.

Istnieje jeszcze możliwość przystąpienia do projektu „Ekologiczne partnerstwo – kompleksowe wykorzystanie odnawialnych źródeł energii na rzecz poprawy bezpieczeństwa energetycznego gminy Łomianki” z dofinansowaniem instalacji kolektorów słonecznych w gospodarstwach domowych dla obniżenia kosztów podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Poziom dofinansowania wynosi 70%. Tak więc wkład własny to tylko 30% wartości ze strony mieszkańca.

Wypełniony formularz zgłoszenia (poniżej), należy przesłać na adres: rafal.czerwinski@lomianki.pl. O przystąpieniu do projektu decyduje kolejność zgłoszeń oraz zgodność z brakującymi wariantami instalacji. Pozostałe osoby będą umieszczone na liście rezerwowej.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.


Załączone dokumenty:
Informacje techniczne.pdf
Formularz zgłoszenia.pdf

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *