www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Praca, wiedza i doświadczenie

Szanowni Państwo,

zwracam się do Państwa jako poseł okręgu podwarszawskiego, jako kandydatka do Sejmu RP w nadchodzących wyborach, ale także jako mieszkanka tego okręgu – osoba, której problemy i bolączki jego mieszkańców są dobrze znane.

Problemy lokalne, kwestie samorządowe zawsze były mi bardzo bliskie. Poznałam je jako radna, burmistrz, a także jako poseł czterech kadencji, przede wszystkim zaś jako społecznik z serca i powołania. Wiem jak wiele potrzeba środków i zaangażowania, aby rozwiązać te najbardziej palące – pomoc dzieciom „gorszych szans”, problemy edukacji i bezpieczeństwa, opieki zdrowotnej, kwestie dróg i komunikacji oraz wiele innych ludzkich spraw. Podczas sprawowania mandatu poselskiego wielokrotnie, na prośbę mieszkańców mojego okręgu wyborczego, podejmowałam interwencje poselskie zmierzające do poprawy jakości codziennego życia mieszkańców podwarszawskich okolic.

W swojej pracy poselskiej zajmuję się także szeroko pojętymi kwestiami bezpieczeństwa, zarówno tymi na skalę rodziny, czy społeczności lokalnej jak i tymi w skali krajowej, a także międzynarodowej. Po raz czwarty pełnię funkcję wiceprzewodniczącej sejmowej Komisji Obrony Narodowej, zaś od dwóch kadencji jestem przewodniczącą Delegacji Sejmu i Senatu RP do Zgromadzenia Parlamentarnego NATO – gremium stanowiącego parlamentarny wymiar polskiego udziału w strukturach paktu północnoatlantyckiego. Byłam wybrana na funkcję wiceprzewodniczącej ZP NATO. Biorę czynny udział w spotkaniach międzyparlamentarnych dotyczących kwestii bezpieczeństwa międzynarodowego.

Jeśli zechcą mi Państwo zaufać po raz kolejny, będzie to dla mnie zaszczytem, ale także wielkim zobowiązaniem, aby każdą przedłożoną mi sprawę traktować z powagą, bezstronnością i zaangażowaniem.

Wierzę, że ten osobisty list potraktują Państwo jako wyraz mojego szacunku dla Państwa, jako członków społeczności, której jako poseł pragnę nadal służyć swoją pracą, wiedzą i doświadczeniem.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej oraz mojego profilu na portalu Facebook, gdzie będą Państwo mogli zapoznać się z moją działalnością.

Z wyrazami szacunku,
Jadwiga Zakrzewska

http://www.jadwigazakrzewska.pl
https://www.facebook.com/ZakrzewskaJadwiga

[artykuł sponsorowany]
Materiał sfinansowany przez KWW Platforma Obywatelska RP

Praca, wiedza i doświadczenie

Praca, wiedza i doświadczenie

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *