www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Oszczędzanie nie jedno ma imię

Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach pozyskał środki unijne na realizację projektu pt. Oszczędzanie nie jedno ma imię… aktywizacja mieszkańców i promowanie oszczędzania – z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju.

Celem projektu jest rozwijanie aktywności społeczności lokalnej, promowanie aktywnego trybu życia poprzez zorganizowanie i przeprowadzenie zajęć edukacyjnych, konkursów dotyczących szeroko rozumianego oszczędzania oraz włączenie lokalnej społeczności w realizację wyżej wymienionych działań.

Cykl ogólnodostępnych zajęć i konkursów zostanie przeprowadzony w terminie od stycznia 2013 r. do października 2013 r. w Centrali Banku, w czterech placówkach szkolnych Gminy Łomianki i trzech placówkach szkolnych Gminy Czosnów.

Realizacja projektu przyczyni się do uświadomienia konieczności oszczędzania naszego czasu, pieniądza, energii, surowców itd., zaszczepi szczególnie w młodym pokoleniu zasady przedsiębiorczości i pokaże czym jest wartość pieniądza i cel oszczędzania.

Informacje o realizacji projektu na bieżąco będą umieszczane na stronie internetowej www.mbsbank.pl. oraz na portalu www.LOMIANKI.INFO. „

Oszczędzanie nie jedno ma imię

Oszczędzanie nie jedno ma imię

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

2 komentarze

 1. kot_w_worku

  Super. Czekamy na nabór uczestników. Dajcie znać kiedy się zacznie i jakie będą kryteria.7

  0
  0
  Odpowiedz
 2. łomiankowska

  To przecież KRYPTOREKLAMA!

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *