www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Pokaz mody w rytmie tańca w Galerii Młociny

Bogactwo barw i kolorów, różnorodność wzorów i deseni, kontrastowe zestawienia, miękkie i ciepłe tkaniny – styliści są zgodni, że tegoroczna jesień będzie piękna i barwna. To właśnie w tak pozytywnej aurze zaprezentowane zostaną najnowsze modowe propozycje Galerii Młociny. Przygotowaniem eventu zajmą się młodzi aktorzy z Warsztatowej Akademii Musicalowej.

Warsztatowa Akademia Musicalowa, działająca w Galerii Młociny, po raz kolejny zaprasza na pokaz mody, który odbędzie się już w sobotę 28 października o godz. 13:00. Podczas wydarzenia plac eventowy centrum handlowego zamieni się taneczny, modowy wybieg. Jak podają organizatorzy, będzie rytmicznie, barwnie i zaskakująco.

„To kolejna edycja Tanecznego Pokazu Mody w Galerii Młociny, tworzona przez wspaniałych artystów z Warsztatowej Akademii Musicalowej. Cieszę się, że naszą energią, pasją i pozytywnymi emocjami możemy zarażać odwiedzających Galerię Młociny” – mówi Paweł Podgórski.

Artyści z Warsztatowej Akademii Musicalowej zaprezentują nie tylko niesamowite choreografie taneczne, ale również stylizacje przygotowane przez stylistę Michała Karbowskiego. W stylizacjach znajdą się najnowsze kolekcje znanych marek: 4f, Modivo, C&A, Tally Weijl, Top Secret, Lee Cooper, Recman i Karko. Taneczny Pokaz Mody to wydarzenie dla wszystkich, którzy kochają modę, taniec i dobrą muzykę.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

[artykuł sponsorowany]

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *