www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Przed II turą wyborów…

Przed II turą wyborów na Burmistrza Łomianek warto się zapoznać z wypowiedziami komitetów wyborczych, które wystawiły kandydatów do do Rady Miejskiej w Łomiankach…

______________________________

Wybory do Rady Miejskiej zakończyły się zwycięstwem nie tylko nowych ludzi,ale przede wszystkim nowego sposobu myślenia o naszym mieście i gminie.Ruch społeczny, jaki powstał wokół zielonego znaku Mieszkańców Łomianek,to nowa jakość, której próżno szukać w minionych latach. Ten ruch skupia bardzoróżnych ludzi, nieraz o przeciwstawnych upodobaniach. Oparty jest jednakna mocnym fundamencie wiary w lepszą przyszłość.
Choć aktywność wielu z nas rozpoczynała się od protestu przeciw działaniomwładz lub obrony pokrzywdzonych, to nie to stanowi o naszej sile. Naszą siłąjest wiara w społeczności, z których się wywodzimy, w ich mądrość i często nieodkrytyjeszcze potencjał społecznego zaangażowania. Dzięki tej pozytywnejenergii możliwe okazało się też błyskawiczne zawarcie porozumienia o wspólnymdziałaniu z KWW Wolne Łomianki.
Razem tworzymy stabilną większość. Wybór nowego burmistrza, który będziepotrafił współpracować z mieszkańcami i nową większością, to gwarancja stabilnejpracy na rzecz Wspólnoty na następne 5 lat. Trzymamy kciuki za mądrądecyzję wyborców i zapraszamy do codziennego dialogu. Jesteśmy dla Was.

Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańcy Łomianek

______________________________

Szanowni Państwo!W imieniu całego KWW Tomasza Dąbrowskiego i samego Burmistrza chcemyprzede wszystkim podziękować za zaufanie, którym obdarzyli nas Mieszkańcyw tegorocznych wyborach. Dziękujemy za każdy Państwa głos, także ten oddanyna kandydatów z innych komitetów. Gratulujemy wyników pozostałym Radnymi wyrażamy nadzieję, że będziemy wspólnie pracować dla dobra naszego miasta,bez względu na dzielące nas różnice. Cel stojący przed nami wszystkimi jest jasny– rozwój Łomianek, wspieranie nowych inwestycji, dobrobyt i spokój Mieszkańców.Jako radni z komitetu obecnego Burmistrza Łomianek Tomasza Dąbrowskiego,deklarujemy, że niezależnie od wyniku II tury wyborów będziemy wypracowywalirozwiązania korzystne dla miasta i ludzi, nastawieni na współpracę i dialog. Kampaniawyborcza to czas, gdy eksponuje się różnice między nami, gdy ścierają siępoglądy i wizje. Praca w Radzie, a mamy w tym wieloletnie już doświadczenie, toczas kompromisów, porozumienia i podejmowania wyborów najkorzystniejszychdla miasta i jego Mieszkańców. Umiejętności znalezienia miejsca na dialog nie tylkoze zwolennikami życzymy w tym podsumowaniu wszystkim nowym Radnym.

Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Dąbrowskiego

______________________________

Wolne Łomianki w wyborach do rady miasta odniosły wielki sukces. Naszeugrupowanie zorganizowało się w zaledwie dwa miesiące przed wyborami,a udało nam się zdobyć aż cztery mandaty. Założyliśmy komitet ponieważwidzieliśmy potrzebę stworzenia nowej wartości i alternatywy dla wyborców.Głosując na naszych kandydatów utwierdziliście nas w tym przekonaniui daliście nam jasny przekaz, że w Łomiankach nadszedł czas na zmianę, namłodych ludzi, nowe pomysły i ambitne plany. Chcemy rozmawiać z Wami– Mieszkańcami, by lepiej poznawać Wasze potrzeby. Zapraszamy do współpracy.Wiemy jaki potencjał w Was drzemie i chcemy go wydobyć.
Podsumowując wybory i patrząc optymistycznie w przyszłość należy przypomnieć,że okres wyborczy jeszcze się nie skończył i zostało bardzo ważne zadaniedla wyborców – druga tura wyborów na burmistrza. Nasz komitet, stworzonyprzez ludzi o dużej emocjonalnej dojrzałości, potrafiących się porozumiewaćz innymi, znalazł podobnych sobie w komitecie Mieszkańców Łomianek. Postanowiliśmywejść w porozumienie programowe. Połączenie naszych sił daje nam13 miejsc w radzie, co jest zdecydowaną większością. Wolne Łomianki przyrzekajądopilnować radnych Mieszkańców Łomianek, by realizowali obietnice,z prawdziwym dialogiem i konsultacją społeczną na pierwszym miejscu.Zachęcamy zatem do głosowania na Małgorzatę Żebrowską-Piotrak w drugiejturze. Wierzymy, że ta kandydatka ma największą szansę na skutecznąwspółpracę ze wszystkimi radnymi, co zapewni wyważony, wszechstronnyi przyszłościowy rozwój w naszej gminie.

Komitet Wyborczy Wyborców Wolne Łomianki

______________________________

Szanowni Mieszkańcy naszej gminy, Komitet Prawo i Sprawiedliwość pragniepodziękować Państwu za tak liczny udział w wyborach samorządowych orazoddanie głosu na naszą listę. Serdecznie dziękujemy za okazanie nam sympatiipodczas trwania kampanii wyborczej, udział w naszych spotkaniachi zapoznanie się z naszym programem.
Chcemy pracować dla Was, współpracować z lokalną społecznością, wdrażaćplany naszego Rządu, którego jesteśmy reprezentantami w samorządzieterytorialnym. Wyniki jakie uzyskaliśmy w wyborach samorządowych 2018uznajemy za satysfakcjonujące, uzyskaliśmy trzy mandaty co w poprzednichwyborach nigdy nie miało miejsca. Będziemy realizować nasze postulaty poprzezścisłą współpracę z mieszkańcami naszego miasta. Chcemy, aby naszagmina była przykładem dla całego kraju.
Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pragną zmienić naszą wspólną,Małą Ojczyznę. Serdecznie zapraszamy na nasze spotkania, najbliższe jużw listopadzie.

Przewodnicząca KW Prawo i Sprawiedliwość
Anna Rudzka

______________________________

Przed II turą wyborów...

Przed II turą wyborów...

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

2 komentarze

 1. Hubert

  Łomianki się świetnie rozwijają i nie miejsca na eksperymenty personalne. Obecny burmistrz jest ok

  0
  0
  Odpowiedz
 2. #ola

  OK?Może dla niektórych którym od lat sprzyjał ale na pewno nie dla mieszkańców wsi DZIEKANÓW w której po wydaniu w 2011-2012 r W Z na postawienie domów na trasie planowanej tzw Kościelnej Drogi obecnie zaplanował przebieg tej trasy przez środek wsi DZIEKANÓW POLSKI.Ul.Rolnicza ma tam obecnie 12 m a ma mieć 20m a więc pan burmistrz zaplanował wyburzenie połowy wsi wzdłuż tej ulicy.Protesty ma za nic .Ciekawe dlaczego nie zaplanował wyburzenia niezbyt legalnie postawionych w 2011r domów na tej trasie planowanej od 2002 r.Droga wtedy/ w latach 2002-2015r/ planowana była za zabudowaniami wsi .Teraz łatwiej było burmistrzowi zaplanować wyburzenie wsi niż usunięcie postawionych niezbyt legalnie ,nie wiadomo dlaczego, domów na trasie obwodnicy. Dla nas to wszystko nie jest ok.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *