www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Ruszyły zapisy do 5. Półmaratonu

Tegoroczna edycja podwarszawskiego półmaratonu im. Janusza Kusocińskiego, odbędzie się 23 sierpnia 2015 roku. Niska opłata startowa, organizacja na najwyższym poziomie, wyjątkowa atmosfera oraz malownicza trasa przebiegająca przez teren czterech gmin Powiatu Warszawskiego Zachodniego, to tylko niektóre z atutów tego biegu.

„Z roku na rok nasz półmaraton nabiera coraz większego rozpędu. Cieszy nas rosnąca liczba uczestników oraz zainteresowanie mediów, sponsorów i partnerów. To wszystko za sprawą świetnej organizacji oraz ważnej przewagi naszego półmaratonu, czyli malowniczej trasy, która od początku istnienia imprezy uważana jest za jedną z najszybszych w Polsce.” – mówią organizatorzy biegu.

Zapisy do 5. Półmaratonu im. Janusza Kusocińskiego prowadzone są od tego tygodnia za pośrednictwem strony internetowej www.polmaraton.pwz.pl oraz www.maratonypolskie.pl. Limit uczestników został wyznaczony na 1000 osób, a trasa posiada atest PZLA.Ubiegłoroczna edycja imprezy była rekordowa pod względem frekwencji. Bieg ukończyło ponad 620 uczestników. Start biegu zlokalizowany jest w podwarszawskim Błoniu, a meta w Borzęcinie Dużym, jedynie 12 kilometrów od granicy Warszawy.

Półmaraton ma na celu upamiętnienie sylwetki wybitnego sportowca i olimpijczyka w Janusza Kusocińskiego (w okresie międzywojennym mieszkańca miejscowości Ołtarzew w Gminie Ożarów Mazowiecki), popularyzację i promocję sportu oraz zachęcenie wszystkich do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Opłata startowa za udział w 5. Półmaratonie im. Janusza Kusocińskiego wynosi:
– do dnia 16 sierpnia: 60 zł
– od 17 sierpnia opłata startowa będzie możliwa do uiszczenia tylko w dniu zawodów i wynosić będzie 80 zł (jeżeli limit miejsc nie zostanie wcześniej wyczerpany).

Więcej informacji na stronie www.polmaraton.pwz.pl.

Ruszyły zapisy do 5. Półmaratonu

Ruszyły zapisy do 5. Półmaratonu

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *