www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Ulica Rolnicza będzie czasowo zamknięta

Na ulicy Rolniczej (na odcinku od ul. Armii Poznań do ul. Wiklinowej) można się spodziewać utrudnień oraz czasowego zamknięcia.

Zarząd Dróg Powiatowych w Ożarowie Mazowieckim informuje, że od dnia 31.07.2023 r. firma P.P.U.H. EFEKT Sp. z o.o. z Warszawy wykonywać będzie na drodze powiatowej nr 2420W (ul. Rolniczej) w m. Kiełpin, gm. Łomianki roboty bitumiczne w ramach  zadania inwestycyjnego pn.: „Wykonanie nakładki asfaltowej na drodze powiatowej nr 2420W ul. Rolniczej na odcinku o dł. ok. 1400 mb od ul. Armii Poznań do ul. Wiklinowej, gm. Łomianki”.

–  Przewidziane do wykonania roboty bitumiczne polegające na frezowaniu istniejącej nawierzchni bitumicznej, ułożeniu dwóch warstw asfaltowych nawierzchni wraz z wykonaniem wzmocnienia w postaci ułożenia siatki z włókna szklanego będą realizowane w okresie od 31.07 do 11.08.2023 r.  W związku z tym, informujemy o związanych z prowadzonymi robotami utrudnieniami oraz czasowym zamknięciu ul. Rolniczej na odcinku od ul. Wiklinowej do ul. Armii Poznań na czas układania warstw asfaltowych – informuje Zarząd Dróg Powiatowych

mm. / redakcja@lomianki.info
źródło, grafika: Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

2 komentarze

 1. Marcin

  Super. Dzięki info za informację. Czekaliśmy na to!

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Wojciech

  bardzo dziękuję iż pomyśleliście o inwalidach i osobach słabo chodzących i zorganizowaliście komunikację zastępczą
  brawo

  1
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *