www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

UWAGA: w Burakowie strzelają

Od czytelniczek LOMIANKI.INFO otrzymaliśmy list – ostrzeżenie – który publikujemy poniżej. Dane osobowe czytelniczek, mieszkanek Burakowa nie ujawniamy ze względów oczywistych.
Za przekazanie informacji dziękujemy…


Szanowna Redakcjo,

za waszym pośrednictwem chcielibyśmy ostrzec mieszkańców Burakowa, że w naszym osiedlu ktoś z wiatrówki strzela do zwierząt.
W sobotę 25 czerwca na jednej z posesji przy ul. Przyłuskiego znaleziono kota, który nie mógł się ruszać. Po wykonaniu zdjęcia rentgenowskiego w przychodni weterynaryjnej, okazało się, że w rdzeniu kręgosłupa zwierzęcia tkwi kula. Kota trzeba było uśpić.
Podobna sytuacja miała również miejsce przy ul. Parkowej, gdzie koty także zostały postrzelone z wiatrówki. Na obu posesjach mieszkają malutkie dzieci. Sprawa została zgłoszona miejscowej policji, wraz z dowodem, czyli zdjęciem rentgenowskim i kulą ze śrutu, którą lekarz weterynarz wyjął z uśpionego zwierzęcia. Mamy nadzieję, że sprawca zostanie ujęty i poniesie odpowiedzialność – w myśl odpowiedniego paragrafu znęcanie się nad zwierzętami jest karalne, a poza tym, swoimi czynami narażał także życie ludzkie.


redakcja@lomianki.info

UWAGA: w Burakowie strzelają

UWAGA: w Burakowie strzelają

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *