www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

UWAGA: W sprawie ZMIANY STUDIUM…

9 maja 2013 r. o godzinie 18.30 w Domu Kultury przy ul. Wiejskiej 12a odbędzie się spotkanie w sprawie ZMIANY STUDIUM zagospodarowania przestrzennego…

redakcja@lomianki.info

UWAGA: W sprawie ZMIANY STUDIUM...

UWAGA: W sprawie ZMIANY STUDIUM...

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

3 komentarze

 1. Grażyna

  Wszystkim, którzy zapomnieli co się działo w Łomiankach w 2010 woku zalecam obejrzenie ZDJĘĆ, które znalazłem na tym portalu.
  oraz przeczytanie tej RELACJI też z Łomianki Info.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. racjonalista

  Grażyno, ale studium zmieniono w 2011 (rok później) i dozwolono zabudowę tuż przy wale na terenie łomianek Fabrycznych. Odsyłam Cie do BIPu.

  W dokumentach które piszesz jest cytat z Pana Burmistrza Pszczółkowskiego:
  „Według prognoz, w przypadku przelania się wody przez wały, tylko górna część Burakowa oraz teren Dąbrowy Leśnej powyżej ulic Dolnej i Zachodniej, są bezpieczne dla mieszkańców.”

  Więc o co chodzi? O to, że nie należy już nigdy nic nie zbudować w Łomiankach bo jest ryzyko przelania wałów? Studium zmieniano na pewno dwa razy w ostatnich dwoch latach. Miłej nocy!

  0
  0
  Odpowiedz
 3. wenus

  Teren zalewowy to około 80% obszarów Gminy Łomianki. Czy to oznacza,że mamy wysiedlić prawie wszystkich mieszkańców? Zezwolono również na zabudowę wielorodzinną droga Grażynko, przy wale tam gdzie obecnie powstaje blokowisko budowane przez firme ronson. Zezwolono również na zabudowę wielokondygnacyjną przy samym rezerwacie ściśle chronionym Jezioro Kiełpińskie. Powstał tam kompleks budynków wielokondygnacyjnych oraz osiedle bliźniaków i domów wolnostojących. Grażynka zapomniała,że najbardziej w wyniku działania tzw wysokiej wody ucierpiała wtedy Sadowa znajdująca się przy kampinoskim parku narodowym a piwnice pozalewane były w Dąbrowie Leśnej…ehh Grażynko chyba czytaliśmy co innego/. Zalecam przyjrzeniu się projektowi planu miejscowego,który zawiera liczne wady oraz wzięcia pod uwagę determinacji mieszkańców, którzy takiego planu sobie nie życzą.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *