www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Widowisko plenerowe IKAR

Dom Kultury zaprasza na widowisko plenerowe IKAR w wykonaniu Teatru AKT, które odbędzie się w najbliższy piątek – 9 października 2009 . – o godzinie 19.00 na placu przed Domem Kultury w Łomiankach przy ul. Wiejskiej 12a.

Jak zapewniają twórcy, przedstawienie jest próbą analizy dzisiejszychodniesień mitologicznego marzenia o oderwaniu się od rzeczywistości zarównow sferze filozoficznej, jak estetycznej. Prowadzona na styku dwóchrzeczywistości akcja przedstawienia sprawia, że widzowie stają sięświadkami swoistych rytuałów, codziennych wzlotów i upadków. Z jednejstrony pokraczna rzeczywistość z pełną gamą absurdalnych konwencji, zdrugiej zaś Ikar, czyli każdy z nas w jakimś momencie swojego życia.

Spektakl nie opowiada historii mitologicznego Ikara, jest raczej wariacjąna temat, poetycką i plastyczną impresją. Aktorzy wykorzystują sweumiejętności wyrazistej ekspresji mimicznej i ruchowej, także w efektownychpopisach na wysokości. Akcji teatralnej towarzyszą projekcje multimedialneoraz muzyka grana na beczkach (grupa perkusyjna).

Reżyseria: Antoni Gołąb.
Występują: Marta Suzin, Agnieszka Musiałowicz, OlaMusiałowicz, Marek Kowalski, Tomasz Dusiewicz, Tomasz Musiałowicz, JanuszPorębski, Krzysztof Skarżyński oraz grupa perkusyjna PROGRESIVE w skłądzie Piotr Suzin, Tomasz Pałasz.
Obsługa: DJ Hiro Szyma, Adam Sztorc.

WSTĘP WOLNY.

źródło: Dom Kultury w Łomiankach
redakcja@lomianki.info

Widowisko plenerowe IKAR

Widowisko plenerowe IKAR

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *