www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Wspólnie w sprawie S7

Burmistrz Łomianek – Małgorzata Żebrowska-Piotrak, Dorota Zmarzlak – Wójt Gminy Izabelin i Grzegorz Pietruczuk – Burmistrz Dzielnicy Bielany podpisali list intencyjny w ramachwnoszenia uwag do Elementów Koncepcji Projektowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

W liście wyrażono m.in. wolę podjęcia wspólnych działań i reprezentowanie zbieżnych interesów w obszarach rozwoju sieci dróg rowerowych i wyznaczania pasów zieleni oraz stosowania ekologicznych zabezpieczeń w związku z budową drogi ekspresowej nr 7 na odcinku Kiełpin–Trasa Armii Krajowejw Warszawie.

Pełna treść listu intencyjnego podpisanego2 października 2020 roku poniżej.

redakcja@lomianki.info


Załączone dokumenty:
List intencyjny.pdf

Wspólnie w sprawie S7

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

4 komentarze

 1. Grzesiek

  Dobrze, że obecna Burmistrz Łomianek stawia na współpracę i porozumienie, a nie jak skłócanie się z sąsiadami

  4
  1
  Odpowiedz
 2. hipokryzja?

  Pamiętajmy, kto kilka lat temu oprotestował decyzję środowiskową dla trasy S-7 skrajem puszczy. Pamiętajmy, kto był przeciwko trasie, kto występował na spotkaniach mieszkańców przeciwko niezależnym ekspertom ze stowarzyszenia SISKOM i mieszkańcom…TO prawdopodobnie dlatego, że oprotestowanie wyłącznie ze względów formalnych było skuteczne dzisiaj nie mamy trasy…Oprotestowały decyzję środowiskową osoby z otoczenia Pani Burmistrz…ot cały ambaras żeby nie powiedzieć nie, ale żeby powiedzieć TAK, ale… ehhh

  2
  4
  Odpowiedz
 3. Maciek

  Pamiętamy !!!

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Maciek

  Oooo to ten staruszek z siwym wąsem, którego widać na zdjęciu. Mieszkaniec Dąbrowy miłośnik ciszy w swoim otoczeniu. Szkoła na Dąbrowie i park linowy też mu przeszkadały.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *