www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW NA DEBATĘ

Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW ŁOMIANEK do udziału w Debacie Kandydatów na Burmistrza – ŁOMIANKI 2010. Debata odbędzie się w najbliższą niedzielę (28.11.2010 roku) o godzinie 16.00 w Auli widowiskowej ICDS.

Do udziału w debacie zaprosiliśmy Kandydatów na burmistrza Łomianek – Pana Tomasza Dąbrowskiego oraz Pana Wiesława Pszczółkowskiego.

Do dziś (26.11.2010) do godziny 17.00 swój udział Kandydata Pszczółkowskiego potwierdził Pan Marcin Jakub Kolwas: „w imieniu KW Platforma Obywatelska RP i kandydata na Burmistrza Wiesława Pszczółkowskiego,potwierdzam przybycie i udział w „”Debacie Kandydatów na Burmistrza Łomianki 2010″”.

Pan Bogdan Kłódkiewicz z KWW Twoje Łomianki oświadczył: „”W odpowiedzi na propozycję debaty kandydatów na burmistrza Łomianek organizowanej przez redakcję Lomianki.info informujemy: Jesteśmy zdecydowanie za przeprowadzeniem debaty!””

Jednocześnie – nawiązując do korespondencji Z KWW Twoje Łomianki – informujemy, że nie jesteśmy zainteresowani pośrednictwem w zorganizowaniu spotkania Panów Dąbrowskiego i Pszczółkowskiego 3.12.2010 r. o godz. 18.00 na warunkach, które proponuje komitet.
Uważamy, że organizowanie spotkanie, w którym: nie miałaby uczestniczyć publiczność; a termin (tuź przed ciszą wyborczą) wyklucza jakąkolwiek retransmisję – np. w internecie – jego przebiegu – jest BEZZASADNE.
Jesteśmy zdania, że Kandydaci powinni się przedstawić oraz zaprezentować swoje poglądy publicznie, mieszkańcom Łomianek a nie samym sobie wzajemnie. O naszym stanowisku poinformowaliśmy KWW Twoje Łomianki – dziś o godzinie 13.57, wraz z kolejną prośbą o potwierdzenie udziału bądź rezygnacji udziału w organizowanej Debacie.

Wracając do meritum – czyli debaty – w związku z:
1. brakiem rezygnacji Komitetów z udziału w Debacie zaproponowanej przez LOMIANKI.INFO,
2. zainteresowaniem Debatą w II turze wyborów zadeklarowanym przez reprezentantów KWW Twoje Łomianki oraz KW Platforma Obywatelska
3. oraz w związku z „”kurczącym się czasem””…
…zaprosiliśmy wszystkie strony na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w dniu jutrzejszym.

Dla przypomnienia zaproszenie do udziału w DEBACIE wystosowaliśmy do obu Komitetów 23.11.2010 roku.

Scenariusz DEBATY przewiduje:
– prezentacje kandydatów przez prowadzącego,
– odpowiedź kandydatów na 3 tożsame pytania,
– wymiana pytań „”kandydat do kandydata””,
– podsumowanie debaty przez każdego z kandydatów.

Debatę poprowadzi Pan Roch Siemianowski – aktor filmowy i teatralny.

Mamy nadzieję, że taka – publiczna, ogólnie znana i stosowana, prezentacja osób ubiegających się o stanowiska publiczne – na stałe wpisze się w łomiankowską rzeczywistość.
Mamy również, nadzieję, że Debata przebiegnie w warunkach godnych mieszkańców Łomianek, bez zbędnych emocji, o co zwracamy się do WSZYSTKICH – zarówno przedstawicieli Komitetów Wyborczych jak i mieszkańców Łomianek.

redakcja@lomianki.info

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *