www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Zimowy Ogród Botaniczny zaprasza!

Po raz pierwszy od 200 lat Warszawski Ogród Botaniczny UW zaprasza zwiedzających zimą!

Wśród uśpionych roślin ukrytych pod śniegowymi czapami zakwitły świetlne rzeźby kwiatów, krzewów, ptaków i leśnych zwierząt. Wytrawne oko obserwatora znajdzie nie tylko wiekowe sosny, sympatyczne wiewiórki, czy kwietne dywany, ale też ukryte wśród drzew jelenie i wielkiego miłośnika miłorzębu – prehistorycznego mamuta. Mikoryza, dziwidło, mandragora?

Może brzmieć tajemniczo, ale dowiesz się o nich więcej korzystając z dostępnej na miejscu gry terenowej przeznaczonej dla dzieci i dorosłych, którzy swoim uśmiechami dają znać o zadowoleniu z wizyty w tym magicznym świecie iluminacji.

„Cały ogród robi ogromne wrażenie, naprawdę! Bałam się rozczarowania, a zupełnie niepotrzebnie! Mamut, ptaki, wiewiórki… Trudno się zdecydować! Świetna robota!” – mówi Pani Aleksandra.

Wchodząc do ożywionego świata roślin możesz pozwolić sobie na doświadczanie teraźniejszości poprzez pobudzanie zmysłów. Spróbuj swoich sił na interaktywnym pianinie i zanurz się w świat muzyki. Zadbaj o siebie zatrzymując się w gonitwie dnia codziennego synchronizując się z kojącym rytmem W Strefie Oddechu. Obudź dziecięcą radość kąpiąc się w światłach tunelu przenoszącego w nieznane dotąd odczucia. Dołóż cegiełkę „rytualnego tańca” wspomagając wzrost imponującego dziwidła.

Zabierz swoich najbliższych na Aleje Ujazdowskie 4 codziennie od godz. 16 do godz. 21 do końca lutego 2022. Pozwól nam zobaczyć jak wygląda ogród Twoim okiem dodając do relacji #magicznybotaniczny.

Bądź na bieżąco z wydarzeniami w trakcie trwania wystawy obserwując nas na Facebooku: @LumagicaPL i Instagramie; @lumagica_warszawa.
Daj się oczarować korzystając z kodu zniżkowego: lumagica15lom

[artykuł sponsorowany]

 

Zimowy Ogród Botaniczny zaprasza!

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *