www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

66 Łom-Piong – atak na kulturę

Towarzyszki i Towarzysze!
W naszej Ojczyźnie trwa atak na kulturę. Wrogowie próbują nam odebrać pamięć historyczną i możliwość prowadzenia działalności artystycznej. Dlatego zwróciłem się do czterech członków Rady, by udzielili mi zezwolenia na wkroczenie na teren dotychczas neutralny.
Towarzysze, musimy wziąć w obronę naszych współpracowników, którym zagraża chaos i destabilizacja. Szerzą się niewybredne ataki słowne, w ruch poszły też ręce. A kto na władzę ludową podniesie rękę, temu ta władza ją pogruchocze.
Towarzysze, podjąłem decyzję o użyciu wszelkich sił. I niech nikt nie sądzi, że powstrzymamy się przed ich wykorzystaniem. Naszym wrogom przedstawiłem uczciwą propozycję. Jeżeli do jutra, do 4 rano nie zaprzestaną swoich działań, zostaną zniszczeni.
Dość zakłócania ładu i porządku, który z takim trudem wprowadziliśmy. Dość zbiorowych zgromadzeń i nieodpowiedzialnej demokracji, która niszczy ustalony porządek. Jest jeden naród i jeden przywódca, Towarzysze.
No, co by tu jeszcze… Aha, szabla to już jest w naszym hymnie, to już sobie ją odbierzemy… – po czym zajął się wręczaniem wszystkim znajomym, specjalnych szabel służących do kulturkampfu.

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

2 komentarze

 1. Laboratorium Lomianki

  W naszym Laboratorium odkrywamy pomału, że Umiłowany Przywódca składa się z dwóch Osób !! Jest to Dąbrorus !! Mówią jednym głosem, wykonują identyczne ruchy, nawet mimika jest taka sama. O poglądach nie wspomnę, bo właśnie są przedmiotem analizy.
  Dlatego Łom-Piong powinno wreszcie ogłosić, że jest to Dąbrorus Zintegrowany. Dopuszczalna forma zapisu: Dąbro-Rus.
  Każdego, kto poważnie potraktuje tę wiadomość, pragniemy wyprowadzić z błędu: to jest żart, zbliża się 1 kwietnia !!!

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Laboratorium Lomianki

  Dzień dobry Pantwu,
  – och, co nas napadło, żeby tak sobie żartować.
  Okazuje się, że to jednak była samospełniająca się przepowiedznia.
  Dualizm Umiłowanego Przywódcy rozwinie się w pełni dopiero w drugiej kadencji. Obecnie są na to pełne szanse, a zawdzięczamy je egzotycznym posunięciom kandydatów do fotela.

  W przypadku zainteresowania naszymi przepowiedniami, jesteśmy gotowi opublikować czarne (dla jednych) oraz białe (dla innych) scenariusze gry planszowej pt. „Batalia o lepsze (dla nas) jutro Miasteczka”.
  Pozdrowienia,
  Zespół Laboratorium Łomianki.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *