ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Kolejne wysokie zwycięstwo Łomianek

W sobotę – 18.09.2010 r. – Klub Sportowy Łomianki nie dał najmniejszych szans Olimpii Warszawa, wygrywając 4:0.

Podopieczni Marka Papszuna szybko objęli prowadzenie już w 3. minucie spotkania, bramkę zdobył Jacek Jarosiński. W 9. minucie było już 2:0, tym razem szczęśliwym strzelcem gola był Michał Piros. Piros w 37. minucie ponownie wdał się w znaki bramkarzowi gości Tomaszowi Błażejakowi, zawodnik zdobył swoją drugą, a trzecią dla Łomianek bramkę.

Po zmianie stron nadal przewagę mieli piłkarze z Fabrycznej. Co chwilę starali się nękać obronę gospodarzy, opłaciło się. W 60. minucie czwartą bramkę dla Łomianek zdobył Mateusz Sołtys. W końcówce spotkania do głosu doszli zawodnicy z Warszawy, jednak zabrakło im wykończenia. Łomianki wygrywały po raz siódmy w lidze, z kompletem punktów są liderem okręgówki. Teraz chłopców Papszuna czeka pojedynek w Pucharze Polski Mazowieckiego ZPN z Przyszłością Włochy.

KS ŁOMIANKI – OLIMPIA WARSZAWA 4:0 (3:0)

BRAMKI: 3′ Jacek Jarosiński, 9′, 37′ Michał Piros, 60′ Mateusz Sołtys

ŁOMIANKI: Mikołaj Wielgus – Bartosz Krężlewicz, Łukasz Prusik, Radosław Kamiński, Damian Sokołowski, Tobiasz Gac (67′ Artur Stępień), Hubert Dolewski, Adam Kossowski, Mateusz Sołtys (78′ Janusz Sobczak), Jacek Jarosiński (74′ Bartłomiej Walkowski), Michał Piros (82′ Mateusz Rybarczyk)

OLIMPIA: Tomasz Błażejak – Tomasz Dąbrowski (72′ Tomasz Zieliński), Marcin Zych, Artur Nikiewicz, Bartłomiej Kostrzewa, Rafał Hapak (46′ Łukasz Skoretudowski), Mariusz Kurowski, Łukasz Kaczmarczyk (46′ Damian Darek), Piotr Masny, Marcin Wielgus, Adam Paliwoda (46′ Kamil Zieliński)