www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Offowe prezenty modowe w Galerii Łomiank

Poszukiwanie idealnych prezentów potrafi skutecznie uprzykrzyć przedświąteczny czas. A przecież obdarowywanie najbliższych powinno być przyjemnością i generować wyłącznie pozytywne emocje! Pora nabrać nieco dystansu i zaczerpnąć inspiracje od kreatywnych, projektantów, którzy wiedzą co w modzie piszczy. W dniach 13 – 16 grudnia podczas targów Off Fashion w Galerii Łomianki masz szansę na znalezienie oryginalnych modowych podarunków, a także… upolowanie świątecznej kreacji dla siebie.

Moda niezależna, jak sama nazwa wskazuje, pozostaje poza głównym nurtem, jednak zyskuje coraz większą popularność wśród tych, którzy poszukują rzeczy unikalnych i oryginalnych. Wyróżnianie się z tłumu, to coś, na co każdy od czasu do czasu ma ochotę… Nietuzinkowe projekty od niezależnych polskich projektantów mogą idealnie sprawdzić się w roli kreatynego podarunku świątecznego. W końcu zależy nam, aby upominki dla najbliższych były wyjątkowe i nie trafiły na dno głębokiej szafy wraz z innymi podobnymi ciuchami! Przygotuj się na kolorowe i jedyne w swoim rodzaju projekty, które sprawią, że w szarej, zimowej garderobie pojawi się iście wiosenny akcent. Polscy projektanci dbają o detale i jakość każdego produktu. Targi Off Fashion Store przygotowywane są z myślą o osobach, które lubią niesztampowe projekty i najnowsze trendy. Zaprojektowana i uszyta w Polsce odzież łączy wyjątkową tradycję polskiego rękodzieła ze światowymi trendami. W Galerii Łomianki pojawi się wiele polskich marek, oferujących kolekcje odzieży, biżuterię, torebki, a także dodatki dla kobiet i mężczyzn oraz kolekcje dla najmłodszych.

Wszystkich chętnych na spotkanie z polskimi kreatywnymi designerami, a przede wszystkim z ich wyjątkowymi projektami zapraszamy w dniach 13 – 16 grudnia do Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach. Targi odbędą się w godzinach pracy galerii. Kolejne okazje na modowe łowy już wkrótce.

Offowe prezenty modowe w Galerii Łomiank

Offowe prezenty modowe w Galerii Łomiank

Offowe prezenty modowe w Galerii Łomiank

Offowe prezenty modowe w Galerii Łomiank

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *