www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Okres przedświąteczny w Łomiankach oficjalnie otwarty

W niedzielę, 3 grudnia przy ICDS odbył się Rodzinny Jarmark Świąteczny. Na odwiedzających teren przy łomiankowskim ICDS, oprócz stoisk handlowych, czekał Mikołaj. koncert oraz warsztaty dla najmłodszych.

– Po raz pierwszy zorganizowaliśmy przestrzeń dla wystawców, którzy prezentowali swoje unikatowe wyroby rękodzielnicze, ekologiczne produkty, naturalne kosmetyki oraz świąteczne specjały. Na jarmarkowej scenie również nie brakowało emocji. Święty Mikołaj obdarowywał uczestników słodkimi upominkami i z radością pozował do zdjęć, a fascynujący pokaz naukowy Elfa zaciekawił nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Warsztaty dla najmłodszych cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, pozwalając na tworzenie świątecznych ozdób i dekoracji – relacjonuje Urząd Miejski w Łomiankach będący organizatorem imprezy.

Nastrój podkreśliły świąteczne przeboje grane na żywo ze sceny oraz odbywający się podczas Jarmarku w hali pneumatycznej  mikołajkowy turniej piłkarski dla dzieci organizowany przez KS Łomianki pod honorowym patronatem burmistrz Łomianek. Natomiast do auli ICDS Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaprosiła na spektakl „Zamieszanie – bajka nie tylko dla dzieci”.

mm.red.
foto: Natalia Tomaszuk (1-5), Urząd miejski w Łomiankach (6-9)

 

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *