www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

OWCZAREK RAFAŁ GRZEGORZ
kandydat do Rady Miasta i Gminy Łomianki

Informację o tym na jakie stanowisko kandydat kandyduje.
Kandyduję do Rady Miasta i Gminy Łomianki z Komitetu Wyborczego ZGODA lista nr 26, okręg wyborczy nr 6: Łomianki centralne, Pawłowo.

Krótką informację o kandydacie.
Mam 33 lata i mieszkam w Łomiankach od 2001 roku. Moja żona Agnieszka Kopko-Owczarek jest rodowitą mieszkanką Łomianek, mamy 3-letniego synka Kubusia. Jestem magistrem handlu zagranicznego, ukończyłem Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przez Klika lat pracowałem w Wydawnictwie Prawniczym na stanowisku specjalisty ds. dystrybucji. Obecnie pracuję w dziale księgowości międzynarodowego koncernu.

Co ma zamiar zrobić Pani / Pan dla Łomianek w przyszłości?
Do najważniejszych rzeczy zaliczam:
– pozyskanie funduszy pomocowych z Unii Europejskiej, szczególnie tych najbardziej korzystnych dla naszej gminy z PHARE, ISPA, SAPARD,
– rozwój sieci kanalizacyjnej i wodociągowej,
– poprawa infrastruktury. Wiele naszych ulic nie posiada nawierzchni asfaltowej (np. Szpitalna, Kosynierów, Działkowa, Jaśminowa) jako radny będę dążył do zmiany tego stanu rzeczy.
– niestety na terenie naszej gminy brakuje przedszkoli, dużo dzieci w tym roku nie dostało się do żadnego przedszkola. Chciałbym aby nasze dzieci miały zapewniony jednakowy rozwój, dlatego będę wpływał na władze gminy żeby zorganizowały jeszcze jedno publiczne przedszkole.

OWCZAREK RAFAŁ GRZEGORZ<br> kandydat do Rady Miasta i Gminy Łomianki

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *