www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Park przy jeziorze Fabrycznym?

UM Łomianki informuje, że wybrana została firma, która opracuje projekt rewitalizacji zachodniego terenu parku przy jeziorze Fabrycznym.

Projekt obejmuje wykonanie w I etapie koncepcji rewitalizacji parku, w II etapie – opracowanie dokumentacji stanowiącej podstawę dozgłoszenia w starostwie.

źródło: Gazeta Łomiankowska
redakcja@lomianki.info

Park przy jeziorze Fabrycznym?

Park przy jeziorze Fabrycznym?

Park przy jeziorze Fabrycznym?

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

12 komentarzy

 1. Miesz

  Burmistrz jest super. Gmina zaczęła sie w końcu dobrze rozwijać.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Obserwator IV

  Zastanawiam się po co jest ten portal? Kopiowanie informacji z portalu lomianki.pl lub publikowanie wielogodzinnych rejestracji video z posiedzeń rady miasta to zdecydowanie za mało. Na dalekiej prowincji potrafią lepiej redagować tego typu portale. Jak już coś napiszą od siebie to wychodzi słabiutko albo nieobiektywnie. W zasadzie najciekawsze jest forum, gdzie można pośmiać się jak zwolennicy PO obrzucają błotem zwolenników aktualnej władzy i vice versa. Czy w Łomiankach nie ma ludzi, którzy mogliby stworzyć niezależne, obiektywne i profesjonalne media?

  0
  0
  Odpowiedz
 3. M2013

  A ten znów z obsesją na pubkcie PO, to już nikogo innego w ł nie ma? A co do portalu – jedyne źródło informacji, które przetrwało tylu burmistrzów i tyle różnych kolorowych gazetek.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Arek

  Pan Burmistrz Tomasz Dąbrowski jest pierwszym burmistrzem, który żądał zablokowania niezależnego portalu. Obecna władza wprowadza dość specyficzne metody jak na demokrację.
  http://www.lomianki.info/document.php?did=3347

  Ciekawe co jeszcze Pan Burmistrz Dąbrowski i Rusiecki wymyślą aby utrudnić życie mieszkańcom Łomianek, którzy mają odwagę dociekać prawdy, myślą refleksyjnie oraz promują obiektywizm.

  Wracając do tematu Jeziora Fabrycznego mam nadzieję, że uda się te zaniedbane okolice chociaż posprzątać.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Obserwator III

  To kolejne podejście do realizacji tego parku. Kolejności już nie zliczę. Może kiedyś powstanie ale lepiej by pomysł był realizowany po wyborach a nie przed. Problemem jest czy przetnie go przedłużenie Kościelnej Drogi czy nie. A to ważny dla Łomianek problem komunikacji wzdłużnej, równoległej do Warszawskiej i Rolnicze, które powoli zaczynają się coraz mocniej korkować.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Obserwator IV

  Do M2013. Jesteś wyraźnie przewrażliwiony(a). Ćwierćinteligent potrafi się domyśleć kogo wspiera ten portal a kogo wyraźnie nie lubi. Z faktami się nie dyskutuje. Wiemy kto stracił władzę w Ł i kto chce ja odzyskać. Tak się składa, że od wielu lat głosuje na PO w kraju i dotychczas głosowałem również na nich u nas w Łomiankach. Teraz na pewno tego nie zrobię, przynajmniej w Ł. Powinniśmy wybrać całkowicie nowych radnych, którzy chcą coś dobrego zrobić dla naszej gminy a nie tylko załatwiać swoje interesiki.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. M2013

  Naprawdę sądzisz, że brak legtymacji partyjnej oznacza wyższe morale? Ja tak nie uważam. I nudzi mnie to ciągłe ujadanie na jedną partię. Musi mieć naprawdę dużą władzę, skoro wciąż jedno i to samo. Prościej jest działać incognito – wtedy nie mogą cię zaszufladkować i wróg nie jest tak jednoznaczny…

  0
  0
  Odpowiedz
 8. mieszkaniec

  Ja też po tej kadencji już nie zagłosuję na PO w Łomiankach. Choćby za robienie „zadym” na komisjach i blokowanie rozwoju gminy. Nie głosowałem na burmistrza, ale po zdobyciu środków na wod-kan ma mój głos w najbliższych wyborach, a radnych trzeba zmienić.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. M2013

  Radnych trzeba zmienić, tu się zgadzam, ale ja mam innych faworytów. Jest taki jeden doświadczony radny, który stara się po zawodówce kłócić się o wykładnię prawa…

  Fakt faktem, ciągle słucham PO to, PO tamto, a innych w Ł nie ma?

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Obserwator IV

  To fakt. Burmistrzowi za wod-kan należy się pochwała. Chociaż sam projekt został przygotowany i jest prowadzony po partyzancku. Wystarczy spojrzeć na nową mapę aglomeracji. Ktoś przygotował gniota na bazie fikcyjnych map, nie wychodząc poza swoje biurko. Radnych trzeba wszystkich zmienić. Nie tylko tych z PO. Nasza rada potrzebuje całkowicie nowych ludzi. W radach sołectw i dzielnic jest wiele wartościowych osób. Oby tylko chcieli kandydować.

  0
  0
  Odpowiedz
 11. Żubr

  Oby to nie była kolejna pijarowa akcja propagandowa. Już wiele takich ostatnimi czasy mieszkańcom podawano na tacy.

  0
  0
  Odpowiedz
 12. Gość

  Najlepiej wszystko zmienić i bezradnego burmistrza również.
  O parku mówi się tu zbyt długo /kilkadziesiąt lat/ i nic nie robi. I zapewne nic nie powstanie, bo jak na razie obecny burmistrz wiele zaczął i nic mu z tego nie wychodzi. Rozreklamowane dotacje z Unii na wodę mogą przepaść, bo nie potrafi zrealizować warunków ich otrzymania. Mając gotowe projekty rozbudowy szkół, wstrzymuje je, bo che za wszelką cenę budować wyborczą szkołę szopkę w Dąbrowie. Choć znacznie dogodniejszych, a zwłaszcza większych placów pod budowę szkoły gmina posiada kilka! A takich spraw jest więcej. Wiemy natomiast że w swej burmistrzowskiej karierze zalicza jeden konflikt po drugim. W dodatku na takie zapędy na lokalnego kacyka,że nikomu znającemu sprawy Łomianek nie potrafi wytłumaczyć swych idei. W każdym bądź razie stale traci poparcie u radnych. Choć każdy rozsądny i realnie myślący człowiek w czwartym roku praktyki na stołku burmistrza, powinien umieć uzyskiwać poparcie coraz większej liczby radnych. A ta jego otoczka. Ten istniejąco- nieistniejący teatr miejsce! Ten dziwaczny dyrektor domu kultury, lekceważąco i niezgodnie z prawem szafujący groszem publicznym. To jego stała nieobecność podczas omawianie najtrudniejszych tematów, jak kolejne markety, prochownia, a wreszcie s-7, gdzie za niego głos miała zabrać przedstawicielka Łomianek razem. Bo temat konkretny a nie ogólniki i komunały.
  Można jeszcze mnożyć takie przykłady.
  Na koniec pragnę dodać że zapewne moje wnuki doczekają się parku w Łomiankach.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *