ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Pierwsze zwycięstwo

KS Łomianki pokonał – 2.05.2010 r. – na wyjeździe Olimpię Warszawa 2:1 jest to pierwsze zwycięstwo żółto-czarnych w tej rundzie.

Od początku spotkania to zawodnicy z Fabrycznej byli stroną przeważającą, co kilka chwil z ławki poczynaniami piłkarzy na zmianę dyrygowali Michał Piros, Piotr Rusiecki i Adam Biliński. Na efekty nie trzeba było długo czekać, już w 11. minucie strzałem głową Radosław Kamiński pokonał bramkarza gospodarzy. Po stracie bramki do pracy wzięli się popularni „Olimpijczycy”, którzy raz po raz nękali bramkę strzeżoną przez Filipa Boukołowskiego, ale ten był bezbłędny. Do przerwy wynik nie uległ zmianie i oba zespoły schodziły przy stanie 0:1.

Po zmianie do dalszego ataku ruszyli zawodnicy Michała Pirosa. W 56. minucie zamieszanie w polu karnym wykorzystał Sebastian Kociszewski, który podwyższył wynik na 0:2. Warszawianie starali się jeszcze odwrócić losy spotkania. W 89. minucie Rafał Wojciechowski pokonał golkipera Łomianek i w końcówce zrobiło się naprawdę nerwowo. Ostatecznie jednak udało się utrzymać wynik do końca i zwycięstwo KS Łomianki stało się faktem. Pikanterii spotkaniu dodała sędzina Katarzyna Łopuszyńska, której decyzje mogły zadziwić niejednego fana futbolu.