Rajd Rowerowy do Kampinosu
26 kwietnia 2014 r. z „Teatru Miejsce” (Domu Kultury w Łomiankach ul. Wiejska 12a) wyruszy pierwszy w tym sezonie rajd rowerowy. Około 30 kilometrowa trasa prowadzić będzie szlakami kampinoskiego Parku Narodowego do miejscowości Kampinos.
Załączone dokumenty:
Trasa rajdu.pdf
Regulamin rajdu.pdf
Zgłoszenie .pdf
Regulamin kampinoskiego Parku Narodowego.pdf


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
8 komentarzy
Wyślij komentarz
Łomianki obchodzą Narodowe Święto Niepodległości – msza św., wieńce, polonez i koncert
11 listopada 2025 roku w Łomiankach, podobnie jak w całym kraju, odbywają się uroczystości związane ze 107. rocznicą...
Kolizja w Łomiankach. Jeden z uczestników był poszukiwany przez sąd
Kolizja na ulicy Brukowej w Łomiankach zakończyła się nie tylko mandatem dla sprawcy. Podczas policyjnej interwencji...
Co zmieni się na ul. Jaśminowej w centrum Łomianek. Zobacz video
4 listopada 2025 roku odbyło się spotkanie w ramach konsultacji miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego...
Rodzice, opiekunowie, nauczyciele z Łomianek szkolili się z pierwszej pomocy pediatrycznej
Ponad 20 mieszkanek i mieszkańców Łomianek wzięło udział w praktycznym szkoleniu z zakresu pediatrycznej pierwszej...
Wspomnienie Wszystkich Świętych w Łomiankach
1 listopada, w dniu Wszystkich Świętych, mieszkańcy gminy Łomianki licznie odwiedzali groby swoich bliskich na...
Wzrosną podatki w gminie Łomianki. Radni przyjęli propozycje burmistrza
Radni Rady Miejskiej w Łomiankach przyjęli uchwałę podnoszącą stawki podatku od nieruchomości o 15% od 1 stycznia 2026...
Chryzantemy, znicze i pańska skórka – sprawdziliśmy ceny i atmosferę w Kiełpinie przed Wszystkimi Świętymi
W przeddzień Wszystkich Świętych przy cmentarzu w Kiełpinie panuje spokojna, refleksyjna atmosfera. Mieszkańcy...
Zobacz jakie decyzje podjęli radni Rady Miejskiej w Łomiankach. XIX Sesja RM
W środę, 30 października, w Integracyjnym Centrum Dydaktyczno-Sportowym odbyła się XIX Sesja Rady Miejskiej w...
Dzień Wszystkich Świętych w gminie Łomianki: kontrole, specjalne autobusy i zmiany w ruchu
Wzmożone kontrole na cmentarzach, bezpłatne linie autobusowe i tymczasowa organizacja ruchu – tak gmina Łomianki...












Impreza cieszy jak wszystkie, które były organizowane dla mieszkańców Łomianek 10, 5, 2 czy 1 rok temu, jednak to co jest na plakacie to już mniej.
Czy burmistrz Dąbrowski już całkowicie zamknął Dom Kultury i w Łomiankach teraz jest jakiś teatr w tym miejscu? No bardzo ciekawe, bardzo. A ta stylistyka plakatu iście peerelowska i niezwykle gustowna jak na takie władcę jak „Burmistrz Łomianek Tomasz”.
TM Rodzinny – to wszyscy rozumieją.
Rajd pod patronatem – do tego wszyscy się przyzwyczaili.
Reklama produktu – zdjęcie nawet po retuszu wzbudza obrzydzenie, bo zbyt nachalna reklama wywołuje takie reakcje.
Ale co do reklamy tego produktu ma opona?
PLAKATY Z WIZERUNKIEM Naszego Pana Burmistrza Tomasza Dąbrowskiego BARDZO SIĘ PODOBAJĄ wszystkim mieszkańcom.
A jak się komuś coś nie podoba to można się wyprowadzić z Łomianek. Nie ma przymusu mieszkania w Łomiankach. Wolna wola
Łomianki są nareszcie zarządzane przez NAJLEPSZYCH i POTĘŻNYCH Burmistrzów Piotra Rusieckiego i Tomasza Dąbrowskiego.
Mam głęboką nadzieję że najbliższy czas jeszcze pokaże jaką potęgą nie tylko na plakatach dysponują Nasi Burmistrzowie.
Agencja reklamowa TM podała rewelacyjną wiadomość:
Burmistrzem Łomianek jest Tomasz KAMPINOS.
Przeczytajcie sami.
Wrzucając zrobiony przez wiadome źródło plakat, portal udowodnił tym samym swoją rzetelność i niezależność.
Dobra zabawa trwa w najlepsze, pytanie kto się będzie śmiał ostatni.
Przy okazji zapytam kto zbilansuje budżet, bo pewna grupa narobiła po raz kolejny bałaganu bez ładu i składu, ustaliła nowy „budżet”, który jest bez ładu i składu i nijak się bilansuje. Kto za to weźmie dopowiedzialność ?
Nie bardzo rozumiem ostatnią wypowiedź, oświeście mnie proszę, czy to jest plakat urzędowy? Jeśli tak – wtopa po całości. Jeśli nie – ktoś ma dobre poczucie humoru 🙂
Nie wiem czy plakat jest urzędowy, ale ja na pewno widziałam go na sztalugach w Domu Kultury jakiś czas temu, więc raczej nie jest żartem wykonanym przez portal, jak tu ktoś sugeruje.
Plakacik z Umiłowanym i Oponą wisi na witrynie domu kultury i na wszystkich słupach ogłoszeniowych, więc chyba to ktoś z domu kultury faktycznie robi sobie jaja 🙂