ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Siatkarze z Łomianek górą!

Dwa zwycięstwa odniosły drużyny AS Łomianki walczące w III i IV lidze MWZPS (Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej).

Drugi zespół prowadzony przez Dariusza Urbańskiego pokonał w wyjazdowym spotkaniu OSiR Mszczonów 3:0 (21:25, 21:25, 23:25). Bardzo mało własnych błędów, wysoka skuteczność na lewym skrzydle Pawła Mazura oraz Michała Kruszewskiego, a także dobre przyjęcie i skuteczna zagrywka zadecydowały o końcowym sukcesie naszych siatkarzy.
Kolejny mecz z drużyną Virtus Wiskitki już w najbliższy piątek – 17 lutego 2012 – o godzinie 20:30, liczymy na kolejne zwycięstwo.

Siatkatrze pierwszej drużyny o wygraną musieli powalczyć w tie-breaku. Mecz od mocnej zagrywki rozpoczął przyjmujący Wojtek Płochocki, nie dając rywalowi szans na odbiór serwisu. Pierwsze dwa sety to walka punkt za punkt do samego końca. Pierwsza zakończyła się zwycięstwem naszej drużyny 28:26. W drugim secie naszym siatkarzom zabrakło koncentracji w końcówce i to rywal wyrównał stan spotkania, zwyciężając 25:23.
W trzeciej partii zespół z Kozienic zupełnie nie radził sobie z trudną zagrywką naszego zespołu i musiał uznać wyższość gospodarzy, przegrywając 25:15. Kiedy wydawało się, że mecz jest już wygrany inicjatywę przejęli rywale, rewanżując się za porażkę z poprzedniej potyczki wynikiem 25:17. Na szczęscie zespół z Łomianek zachował więcej sił na decydującego seta i ostatecznie wywalczył cenne dwa punkty.
Wynik spotkania AS Łomianki – Armat Kozienice 3:2 (28:26, 23:25, 25:15, 17:25, 15:11).
Ostatni mecz na naszej sali zostanie rozegrany 21 lutego o 20:30. Przeciwnikiem łomiankowskiej drużyny prowadzonej przez Arkadiusza Polkowskiego będzie zespół MDK Warszawa zajmujący aktualnie pierwsze miejsce w tabeli.

Mecze rozgrywane są na sali ICDS (Łomianki, ul. Staszica 2). Serdecznie zapraszamy.