www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

W Łomiankach ponad 25 000…

Tegoroczny Finał WOŚP w Łomiankach ruszył o godzinie 14.00 w Domu Kultury w Łomiankach.
Prym wiedli artyści powiązani z Domem Kultury – grupy taneczne prowadzone przez Ewę Stanisławską, łomiankowska grupa grupa cyrkowa – prowadzona przez Monikę Kwalewską i Krysie Łukaszewicz, chór z Michałem Straszewskim na czele, instrumentaliści uczacy sie u Tadeusza Wdziękońskiego oraz jak zwykle niezawodny teatrzyk Tygrysek…
Na scenie pojawiły się kabarety Hrabi i Stado Umtata – a na koniec imprezy zagrał z hardrockowym rozmachem łomiankowski Bike Lovers.

Występy były przeplatane „sprzedaża ofertową na zasadach licytacji”” prowadzoną przez Miłosza Monastyrskiego i p. Dorotę Burkhard-Mikrutę – dyrektor Domu Kultury. Największym powodzeniem cieszyly się gadżety Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – kubki i koszulki (100-200 pln) oraz przejażdżki wozem bojowym łomiankowskiej Ochotnicznej Straży Pożarnej (150-360 pln).
Radna Katarzyna Kućkowska podarowała obraz swojego autorstwa który okazał się być wart aż 400 pln.
Ponadto można było stać się szcześliwym posiadaczem apteczek WOŚP, książeczek WOŚP, zestawu Pocztówek z Łomianek z okazjonalnymi pieczątkami, płyt DVD itd…

Podczas całego 6. godzinnego zamieszania (czyli od 14.00 do 20.00) działał sklepik w którym można było nabyć m.in. specjalną okolicznościową pocztówkę z Łomianek „”Łomianki grają już 17 lat””, tomiki autorstwa Miłosza Kamila Manasterskiego i Kazimierza Peczyńskiego… Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się możliwość zaprojektowania i wykonania autorskiego znaczka.

Generalnie w Domu Kultury było tłoczno i aktywnie, czuć było atmosferę święta. Na koniec imprezy, o godzinie 20 – przy użyciu dachu Domu Kultury – Łomianki „”wysłały światełko do nieba”” – w tym roku bardzo światłe w swej światłości.

Podczas imprezy i zbiórek ulicznych, prowadzonych dzielnie przez łomiankowskich wolontariuszy pod kierownictwem wszechmocnej Karoliny Pluty, zebrano ponad 25 600 pln. Sądzimy, że jest to dobry wynik jak na łomiankowskie warunki.

Wszystkim przybyłym do Domu Kultury – jako strona zaangażowana 🙂 – serdecznie dziękujemy.

Więcej zdjęć w FOTO-GALERII LOMIANKI.INFO

redakcja@lomianki.info

W Łomiankach ponad 25 000...

W Łomiankach ponad 25 000...

W Łomiankach ponad 25 000...

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *