www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Wigilia u radnych i burmistrza

21 grudnia burmistrz Tomasz Dąbrowski zaprosił na spotkanie wigilijne radnych Rady Miejskiej, a następnie mieszkańców Łomianek.

Po Sesji Rady Miejskiej burmistrz i przewodniczący Rady miejskiej zaprosili radnych, przedstawicieli osiedli, obecnych na Sesji mieszkańców na spotkanie wigilijne.
W sympatycznej atmosferze, były serdeczne życzenia, opłatek i poczęstunek…

„Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, życzę Państwu dużo zdrowia, siły, radości ale i zaufania do nas, do mnie, zastępcy, pani sekretarz, bo z zaufania robi się życzliwość, a z życzliwości rodzi się współpraca…” – mówił burmistrz Dąbrowski.
„Oby te Święta dały nam trochę refleksji dla dobra Łomianek. Byśmy wreszcie zaczęli – tak jak jeden z mieszkańców mówił – pracować dla Gminy Łomianki, nie dla siebie…” – mówił przewodniczący Rady Miejskiej Tadeusz Krystecki.

Niestety nawet przy takiej okazji wiceburmistrz Piotr Rusiecki oraz za jego namową przewodniczący Tadeusz Krystecki, nie dali rady powstrzymać w sobie chęci nadużywania władzy. Próbowali uniemożliwić niezależnym mediom przygotowanie relacji z tego spotkania, twierdząc że to „spotkanie prywatne”. Jakie to „złe duchy”, o których wspominał przewodniczący Rady Miejskiej, kierują Rusieckim, aby na każdym kroku szukać zwady i niepotrzebnej konfrontacji… wciągać w swoje prowokacje inne osoby?

Wieczorem na placu przy Urzędzie Miejskim odbyło się coroczne spotkania „Wigilia u Burmistrza”. Na scenie wystąpił chór „Fortepiano” ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Izabela Ziółek przy akompaniamencie Wojtka Madejskiego – zaśpiewali kolędy.

Życzenia mieszkańcom, na których czekał ciepły poczęstunek, złożyli ks. proboszcz Kazimierz Gers, ks. Michał Turkowski oraz burmistrz Tomasz Dąbrowski.

Mimo słabej deszczowej aury, w spotkaniu uczestniczyło kilkadziesiąt osób – mieszkańcy, radni, pracownicy Urzędu i jednostek podległych…

Wigilia u radnych i burmistrza

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

14 komentarzy

 1. E.F.

  Burmistrzowi Tomaszowi Dąbrowskiemu życzę również dużo pomyślności w życiu zawodowym i osobistym oraz refleksji nad zastępcą Rusieckim. Nie jest to ten człowiek, Panie Burmistrzu Dąbrowski.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Kaśka

  Byłam widziałem. Wspaniały występ chóru szkolnego. Mimo deszczu dzięki temu, że był chór przyszło trochę znajomych mi rodziców. Serdeczne pozdrowienia dla Pani od muzyki. Dziękujemy za takie prowadzenia dzieci!

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Kolo

  Dlaczego radny Etienne nie przyszedł na Wigilie z radnymi?

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Tomek

  Fajny film z Wigilii. Niestety nie mogłem być bo praca na zmiany.
  Wszystkiego najlepszego dla redakcji portalu i gazety Info Łomianki. Jesteście ok.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. wol

  Jeszcze trochę a pan Maciej wejdzie za burmistrzem do sypialni z tą kamerką:)
  Nawet w działaniu opozycji powinny być granice…

  0
  0
  Odpowiedz
 6. KOT.

  Szkoda, że w Wigilii dla radnych nie uczestniczył tak jak kiedyś za poprzedniej rady Pan Sokołowski http://lomianki.info/document.php?did=2425
  Wtedy to był nastrój i atmosfera.

  Dla Burmistrza i przewodniczącego, radnych i urzędników wszystkiego co najlepsze. Dla zastępcy opanowania i refleksji nad tym co i jak robi, co i jak mówi. Łomiankom nie potrzeba konfliktów.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Mikołaj

  Wszystkiego najlepszego dla radnych. Radnym burmistrza życzę samodzielnych decyzji, radnym niezależnym wytrwałości.
  Panu burmistrzowi i pani sekretarz też wszystkiego najlepszego..

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Igor

  Dziękuję portalowi Info za pokazywanie prawdy. Wszystkiego co najlepsze! Nie zważajcie na cenzorów i dalej bądźcie niezależni!

  0
  0
  Odpowiedz
 9. jeserek

  „Po Sesji Rady Miejskiej burmistrz i przewodniczący Rady miejskiej zaprosili radnych, przedstawicieli osiedli,i, obecnych na Sesji mieszkańców na spotkanie wigilijne”
  Małe sprostowanie. Po zamknięciu sesji T.Krystecki zaprosił radnych na spotkanie wigilijne przygotowane w tym roku na tarasie auli ICDS. Na pytanie z sali co z pozostałymi uczestnikami sesji padła odpowiedź „pozostali pod urząd”. Część osób opuściła salę, inna część nie będąca ani przewodniczącymi, ani sołtysami przyłączyła się do świętowania razem z radnymi. Na sesję z urzędu zapraszani są i podpisują listy obecności radni, sołtysi i przew. osiedli.
  Tak w tym roku na spotkanie opłatkowe po sesji wytypowano tylko radnych. Przykre to acz prawdziwe.

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Adam

  Samych sukcesów dla Burmistrza i Radnych. Samych trafionych decyzji z myślą o mieszkańcach.
  Panu Rusieckiemu i Pani Duch więcej uśmiechu , życzliwości a mniej zacietrzewienia.

  Dla Księży nieustającej i niezmiennej dobroci i zdrowia.

  A nam mieszkańcom samych powodów do zadowolenia, ale i tego aby nikt nie ważył się podnosić ręki na niezależność Info, bo tylko dzięki tej stronie w internecie i gazecie Info wiemy co naprawdę dzieje się w Naszych Łomiankach.

  0
  0
  Odpowiedz
 11. popieram

  „Byśmy wreszcie zaczęli – tak jak jeden z mieszkańców mówił – pracować dla Gminy Łomianki, nie dla siebie…”
  Słuszne słowa państwo radni. Pomyślcie najpierw o mieszkańcach a potem o lojalności względem komitetu politycznego z którego jesteście.

  0
  0
  Odpowiedz
 12. oklo

  A czy Pan Burmistrz pozwolił to nagrywać? Co to za jakieś pożądki? Powinno się ukrucić tą samowolkę w Łomiankach.

  Gdzie radny Etienne? Czy już wyprowadził sie za górke kiełbasianą?

  Dzieki Burmistrzowi Tomaszowi Dąbrowskiemu w Łomiankach odbywają się tak wspaniałe Wigilie u Burmistrza. Widać, że Łomianki zemianiają się na lepsze.

  A życzenia to sobie możecie składać jakie chcecie 🙂 Jeszcze możecie 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 13. wan

  Nie mogę z hipokryzji przewodniczącego rady , lepiej było krytykować w poprzednich latach niż odpowiadać za swoje czyny jaki samokrytyczny aż żal ściska!!!!

  0
  0
  Odpowiedz
 14. jan

  Księdza Michała nie widział, chociaż nie taki malutki, ale obciach nie przywitał drugiego kapłana. Pan Monastyrski jest bardzo błyskotliwy.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *