www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Złamany na Krasnoludków

Wczoraj około godziny 16.00 na ulicy Krasnoludków śmieciarka obsługująca mieszkańców złamała słup energetyczny. Naprawa trwała do późnych godzin wieczornych ale niestety nowy słup stanął znowu w tym samym – dość newralgicznym z punktu widzenia kierowców – miejscu

Jak informuje mieszkaniec ulicy Krasnoludków – „Jak widać, słupy po poszerzeniu drogi idą niemal środkiem pasa drogowego. Jest to bolączka wielu mieszkańców południowej części ul. Kransoludków (od trasy gdańskiej). Podobny incydent zdarzył się 2 lata temu ze słupem sąsiednim – wtedy został on złamany przez samochód wiozący kręgi betonowe (nie zmieścił się). Wielokrotnie interweniowaliśmy w Legionowie w tej sprawie, aby zastąpić słupy linią podziemną i bez skutku – albo problemem są finanse (no bo kto ma to zasponsorować), albo własnościowe (nie wiadomo, z kim uzgodnić wykop) itd. Mamy wrażenie, że dopóki – odpukać – ktoś nie odniesie obrażeń, to nic się w tym temacie nie wydarzy.””

Próbowaliśmy się skontaktować w kwestii interwencji mieszkańców dziś (6.06.2012) z kierownictwem PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa (oddział Legionowo) obsługującym Łomianki – jednak niestety nikogo z kierownictwa nie udało się zastać… Kolejną próbę podejmiemy w przyszłym tygodniu.

redakcja@lomianki.info

Złamany na Krasnoludków

Złamany na Krasnoludków

Złamany na Krasnoludków

Złamany na Krasnoludków

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *