www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Ewa Bem w JazzCafe

Niekwestionowana pierwsza dama polskiego jazzu po raz kolejny zagości w łomiankowskim klubie Jazz Cafe.
28.11.2007 środa o godz. 20.00 artystkę na scenie wspierać będą fantastyczni czołowi jazzmani doskonale znani publiczności klubu.

Podczas recitalu Ewy Bem będziemy mogli posłuchać utworów, które zawsze oczarowują i zachwycają słuchaczy . Cichutko liczymy także na to, że w repertuarze tego wieczoru znajdzie się również jeden lub dwa utwory z najnowszego albumu Ewy Bem zatytułowanego „Kakadu””, którego p remiera zaplanowana jest na 23.11.2007. Płyta „”Kakadu”” utrzymana jest w klimacie lat 70-tych, dużo jest na nim brzmień z okresu BEMIBEK. Swój magic touch dołożył też lider formacji BEMIBEK, brat wokalistki, Aleksander Bem, który pojawia się w chórkach. Autorką wszystkich tekstów jest, debiutująca w tej roli Ewa Bem. O albumie wokalistka opowiada: „to płyta naturalnych brzmień i żywych muzyków, pieczołowicie wybieranych ze względu na ich kunszt.

Obok Ewy Bem (śpiew) wystąpią: Andrzej Jagodziński (fortepian), Czesław „”Mały”” Bartkowski (perkusja), Adam Cegielski (kontrabas) i Robert Majewski (trąbka).
Bilety w cenie 70 pln można zarezerwować telefonicznie (0-22) 751 41 12 oraz mailowo: jazzcafe@jazzcafe.com.pl

źródło: JazzCafe łomianki
redakcja@lomianki.info

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *