www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Galeria Łomianki wspiera „Bezdomniaki”

Zima to wyjątkowo trudny czas dla bezdomnych zwierząt. Schroniska często są przepełnione, a środki na ich utrzymanie ograniczone. Galeria Łomianki po raz kolejny postanowiła wesprzeć swoich sąsiadów, wspomagając środki Fundacji Ochrony Zwierząt w Łomiankach. A wszystko po to, by w najbliższym czasie bezdomne psiaki i kociaki miały… pełne michy!

Galeria Łomianki nie rzuca słów na wiatr. Claim towarzyszący funkcjonowaniu galerii, brzmiący „Naturalnie, wszystko, blisko” to nie tylko hasło reklamowe, lecz prawdziwa filozofia i motto, wokół którego podwarszawskie centrum handlowe buduje swoją ideologię. Zgodnie z hasłem, Galeria Łomianki prowadzi działania, które wspierają lokalne inicjatywy, odpowiada na potrzeby mieszkańców i troszczy się o swoich sąsiadów.

Galeria Łomianki, już po raz kolejny, postanowiła wesprzeć Fundację Ochrony Zwierząt w Łomiankach, przekazując na jej rzecz karmę o wartości 2 500 tysiąca złotych. By zaangażować w to swoich klientów i rozpowszechniać świadomość o problemach bezdomnych zwierząt Galeria Łomianki zaprosiła do pomocy swoich facebookowych fanów. Każdy z nas może pomóc! Jak? Jedno polubienie lub reakcja na post to jedna złotówka bliżej celu. Czyli… 2,5 tysiąca reakcji za 2,5 tysiąca złotych na karmę! Tym sposobem, Ty także możesz dołożyć swoją „cegiełkę” dla bezdomniaków i podzielić się inicjatywą z bliskimi.

Galeria Łomianki wspiera „Bezdomniaki”

Galeria Łomianki wspiera „Bezdomniaki”

Galeria Łomianki wspiera „Bezdomniaki”

Galeria Łomianki wspiera „Bezdomniaki”

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *