www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Gramy w zielone w Sadowej

Kolejna odsłona warsztatów ogrodniczych GRAJ W ZIELONE fundacji Culture Shock organizowanych w szkole podstawowej w Sadowej za nami!

Warsztaty prowadzą Karolina Pluta oraz Sławek Sendzielski, oto ich relacja z ostatnich działań:
Spotkaliśmy się w dzień dziecka by wspólne zadbać o ogródek, wyrywaliśmy chwasty, których trochę zadomowiło się na grządkach, posadziliśmy zioła – w środkowej części grządki dumnie rosną teraz bazylia, tymianek, lawenda, oregano, macierzanka i rozmaryn.
Punktem kulminacyjnym piątkowego spotkania było zbieranie plonów – rzodkiewki posiane miesiąc temu były już piękne, duże, pachnące idealna na przekąskę w środku dnia. Na ten świeży, ostry smak warto było poczekać!

A już niebawem – 23 i 24 czerwca organizatorzy zapraszają dzieci, rodziców, babcie i dziadków, mieszkańców Sadowej i Izabelina – Dziekanówka na warsztaty pod hasłem „Zaprojektuj swoją doniczkę””. Warsztaty odbywają się na terenie szkoły podstawowej w Sadowej, ul. Strzelecka 35.

Organizatorem warsztatów jest Fundacja Culture Shock. koordynatorami – Karolina Pluta i Sławek Sendzielski, projekt jest współfinansowany przez Gminę Łomianki, partnerem jest Szkoła Podstawowa w Sadowej, a patronem medialnym – LOMIANKI.INFO”

Gramy w zielone w Sadowej

Gramy w zielone w Sadowej

Gramy w zielone w Sadowej

Gramy w zielone w Sadowej

Gramy w zielone w Sadowej

Gramy w zielone w Sadowej

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *