www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Łomiankowski sposób na dziury?

Dziś na ulicy Zachodniej aż huczy. Łatane są dziury. Wygląda na to, że interwencja Urzędu jest efektem zeszłotygodniowej akcji mieszkańców Dąbrowy Zachodniej, kiedy to dzięki sąsiedzkiemu zaangażowaniu, własnymi siłami i środkami załatano kilka dziur na ul. Sierakowskiej i Zachodniej.

Jak się dowiedzieliśmy w Referacie Inwestycji Urzędu Miejskiego… obecnie są łatane większe dziury, te które były wyjątkowo uciążliwe. Mniejszymi Urząd ma się zająć w późniejszym terminie – wszystko zależy od warunków atmosferycznych.

Czyżby akcja mieszkańców osiedla Dąbrowa Zachodnia była czytelną wskazówką dla mieszkańców innych osiedli, którzy nie mogą się doczekać załatania „swoich” dziur? Czy mieszkańcy Dąbrowy Zachodniej odkryli „łomiankowski sposób na dziury”? 🙂

redakcja@lomianki.info, foto: AM.

Łomiankowski sposób na dziury?

Łomiankowski sposób na dziury?

Łomiankowski sposób na dziury?

Łomiankowski sposób na dziury?

Łomiankowski sposób na dziury?

Łomiankowski sposób na dziury?

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

10 komentarzy

 1. Arturro

  Gratuluję mieszkańcom i Zarządowi Dąbrowy Zachodniej skuteczności. Jak widać osiągnęli swój cel.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. bur

  czy łatanie dziur jest pod patronatem burmistrza?

  albo inaczej!
  W kolejnej gł przeczytamy : KOLEJNY SUKCES BURMISTRZA! Dziury załatane mimo sprzeciwu radnych z opozycji 😛

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Gonzo

  To co będzie w gazecie łomiankowskiej nie ma większego znaczenia. Chyba, każdy kto myśli ma już swoje zdanie na temat tego dzieła wyrobione.
  Najważniejsze, że Urząd się wziął i robi to co do niego należy.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Obserwator 2

  Ojej ! Niczego już dodawać nie trzeba….

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Anonim

  czemu Pszczółkowski mógł używać GŁ do prywatnych celów a Dąbrowski nie może ? czemu panie i panów z PO boli coś co sami zapoczątkowali ? może warto wrzucić stare archiwalne numery i rozwiać wszelkie wątpliwości kto jest prekursorem tego typu działań ? czy taki sam brak konsekwencji jak przy opinii na temat GŁ prezentują w decyzjach dotyczących naszego miasta ? czy pan Rusinek wyjdzie dziś wcześniej z sesji na mecz siatkówki, co do tej pory regularnie uskuteczniał ? czy pan Kaczyński dostał się do rady ze względu na zbieżność nazwisk czy wzrost sprzedaży na stoisku alkoholowym w jedynym łomiankowskim markecie ? czy Nastula w końcu przemówi ? Ludzie nie produkujcie się na forum tylko sami podejmijcie decyzję w odpowiednim czasie. na koniec info dla pana Rusinka bo jest częstym bywalcem tego portalu. obiecał pan coś, obiecał pan to dzieciom i młodzieży łomiankowskiej, mówił pan że możemy liczyć na radę, a pierwszy pan podniósł rękę ! może dlatego że pana syna to już nie dotyczy, ale na kredyt wyremontował pan Warszawską bo synek się kiedyś potknął o płytę betonową !

  0
  0
  Odpowiedz
 6. rob

  Bardzo mi się podoba to ,że Burmistrz dokończy łatanie dziur po tym jak zaczęli to mieszkańcy. Mam cichą nadzieję,że bez ,,patronatu,,

  0
  0
  Odpowiedz
 7. rob

  W końcu po dwóch latach, będzie mozna bezpieczniej przejechać

  0
  0
  Odpowiedz
 8. M2013

  Do niepodpisanego – to Rusiecki najgłośniej protestował przeciwko używaniu GŁ jako tuby burmistrza. To Rusiecki postulował 4-stronicowy gminny czarno-biały biuletyn. A sam teraz robi to samo, i to chyba nawet w większym formacie, bo takiej manipulacji w Gł nigdy nie było. Nie aż w takiej skali. Nikt nie publikował, o ile pamiętam, listy ze zdjęciami radnych opozycji, jak głosowali. Co prawda słynne „Faktem jest, że” daleko odbiegało od rzetelnego dziennikarstwa, ale poza tym były i ciekawe informacje lokalne, czasem jakiś prawdziwy wywiad, no i liczba zdjęć Bura nie była aż tak olbrzymia.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. kot w worku

  I jak się jeździ po prostej drodze?

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Zofia

  A ja jestem ciekawa kiedy wreszcie będą naprawione dziury na ul Konarskiego ?Miejscami woda jest do kolan, co Panowie Burmistrzowie na to ? Kanalizacji jak nie było tak nie ma. Żadnych info. na temat naszej ulicy tez nie ma . Nie wiadomo kiedy zakńczą to co rozpaprali.Glina i błoto że przejść nie można.Wszystko się niesie do domu.Moje pytanie do Pana Burmistrza : Czy i kiedy będzie naprawiona nasza ul. Konarskiego ?

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *