www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Łomiankowskie KLEJNOTY // VIDEO

Zespół KLEJNOTY został utworzony w 2009 r. przez mieszkańców Łomianek: Jarosława Kowalskiego – gitarzystę grającego wcześniej w grupie T.Love oraz Jacka Jechanowskiego – perkusistę grającego wcześniej w Big bandach i mniejszych formacjach.

Wkrótce do duetu dołączyli – grający na instrumentach klawiszowych Mariusz Spytek (zespóły Alien i JemDżem) oraz gitarzysta Darek Prekurat a następnie Krzysztof Jasiński (instrumenty perkusyjne).

Zespół rozpoczął prace nad repertuarem w stylu Bossa nova, rock i smooth jazz. Po długich poszukiwaniach i częstych zmianach do zespołu trafiła wreszcie idealna wokalistka o pseudonimie artystycznym Nitella (Agnieszka Nitka), która poczuła się w repertuarze zespołu jak ryba w wodzie.

Prace ruszyły na dobre a jej wyniki można było usłyszeć na koncertach w klubach: Lemon Tree, First, Hybrydy i Lokal Użytkowy.

Niedawno do zespołu doszła niezwykle utalentowana basistka Joanna Felczak (zespoły Felwark i Back to the Ocean) . Podczas koncertów często grupie towarzyszy jeszcze jedna wokalistka Agata Konador.

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów koncertu KLEJNOTÓW z łomiankowskiego klubu FIRST…redakcja@lomianki.info

Łomiankowskie KLEJNOTY // VIDEO

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *