www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Magiczny miód – bezpłatny spektakl dla dzieci w Łomiankach

Galeria Łomianki, w której systematycznie odbywa się wiele wydarzeń dla najmłodszych, zaprasza dzieci na drugi w tym roku bezpłatny spektakl. W sobotę 3 lutego mali wielbiciele teatru obejrzą przedstawienie pt. „Magiczny miód”. Na uczestników czeka zabawa z nagrodami. Wstęp wolny.

Świat baśni i niezwykłych zdarzeń ponownie zawita do Galerii Łomianki. 3 lutego o godzinie 13.00 i 15.00 będzie można obejrzeć bezpłatny spektakl teatralny pt. „Magiczny miód”. Przedstawienie przeniesie małych widzów w magiczny świat przygód i przyjaźni. Maciuś, odważny mały miś rusza w podróż do tajemniczego lasu, aby odnaleźć lekarstwo dla chorej mamy. W wyprawie towarzyszy mu przyjaciel, zabawny królik Kleofas. Czy bohaterom uda się pokonać przeszkody? Emocji będzie co nie miara, a dzieci przekonają się, że odwaga i przyjaźń to najcenniejsze skarby.

Zabawa z nagrodami

Galeria Łomianki przygotowała dla dzieci zabawę z nagrodami. Za udział w każdym spotkaniu będzie można otrzymać pieczątkę, przystawianą na specjalnej karcie uczestnika. Każdy, kto zbierze przynajmniej 8 pieczątek, będzie mógł otrzymać nagrodę – kartę podarunkową do salonu Empik. Z regulaminem zabawy można zapoznać się na stronie internetowej Galerii Łomianki.

Program nadchodzących spektakli

Niezwykłe historie, wyjątkowi bohaterowie, barwne dekoracje i radosna muzyka już od stycznia czekają w Galerii Łomianki na małych miłośników teatru i ich rodziców. W wybraną sobotę każdego miesiąca w pasażu obiektu zostanie odegrane bezpłatne przedstawienie, podczas którego dzieci przekonają się, jak ważne są uniwersalne wartości jak przyjaźń, szczerość czy wrażliwość.

  • 2 marca – Wielka wyprawa pana Maluśkiewicza
  • 6 kwietnia – Kukła z wiejskiego podwórka
  • 11 maja – Czyja to walizka?
  • 1 czerwca – Kolorowe wiersze
  • 6 lipca – Nadchodzi Pipi
  • 3 sierpnia – Legendy o Wiśle
  • 7 września – Pinokio
  • 5 października – Śmieciaki ratują świat
  • 16 listopada – Czerwony Kapturek
  • 7 grudnia – Mikołaj potrzebny od zaraz

Bezpłatne przedstawienie dla dzieci pt. „Magiczny Miód” odbędzie się w sobotę 3 lutego w Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach. Spektakl zostanie odegrany o godzinie 13.00 oraz o godzinie 15.00. Wstęp wolny.

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *