www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Nad czym zastanawia się radny Wroniewski

Radny Wroniewski który dostał się do rady startując pod szyldem Tomasza Dąbrowskiego też zastanawia się "na chu.. w kościele w Łomiankach" mają się odbyć konsultacje społeczne dotyczące metropolii warszawskiej.

Radny pomiędzy tym głębokim zastanowieniem zaprasza na Wielkanoc i Dzień Pamięci Ofiar Katynia.

Nad czym zastanawia się radny Wroniewski

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

10 komentarzy

 1. Sadowa-wstydem-okryta

  Jaki radny takie komentarze. Mieszkańcy Sadowej czują się oszukani. Nie mają szczęścia do swoich reprezentantów.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. H.Z.

  Panu radnemu Wroniewskiemu życzę więcej zwyklej ludzkiej pokory i szacunku. Do pewnych cech trzeba zwyczajnie dojrzeć. Ale aby to zrozumieć trzeba mieć trochę więcej doświadczenia i życiowej mądrości.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. zSadowej

  widać redakcja schodzi na psy skoro eskaluje pierdoły… zamiast na przykład napisać, że za kilka dni ruszy przebudowa Jagodowej

  ja ocenię radnego na koniec kadencji i wtedy podejmę decyzje czy będę dalej na niego głosować

  0
  0
  Odpowiedz
 4. paranoja

  Musisz na niego głosować, bo dieta radnego to dla niego jedyne żródło utrzymania. Jeśli nie wygra ponownie będzie musiał pójść do normalnej pracy. A to może zaboleć !!!!

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Sadowa-wstydem-okryta

  Niestety, wykorzystano młodego chłopaka. Jest taką saorządową zbrojną frakcjią Piotrka. Taka młodsza wersja Kostrzewskego. A że młody to i głupi. Nie dba o swoje nazwisko. Mówi się u nas, że rzadko bywa w Sadowej i dlatego dokumentuje każdy podlewany przez siebie krzaczek. Sprzedał szkołę i tego mu ludzie nie zapomną.
  Mi osobiście swoim wyrafinowaniem, zakłamaniem, brakiem szacunku do mieszkańców, beszczelnością oraz bezwzględnością przypomina Piotrka. Taka jego głupia jeszcze, mała miniaturka.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Adam

  Dobrze że się w ogóle zastanawia. Jednak drobny szczegół jest ,,niesmaczny,,.
  Mówi się o p.Wroniewskim że to młody człowiek z potencjałem ale też to że od jakiegoś czasu ,,woda sodowa mu uderza,, i zaczyna ,,gwiazdorzyć,, i być niesympatyczny.
  Jak jest? Na sto procent to radny który lubi się lansować na Facebook .

  0
  0
  Odpowiedz
 7. lolek

  Drobny karierowicz, któremu wydaje się że wszystkie rozumy pozjadał. Jakie toto jest żałosne. Czasami upodabnia się do przekupy bazarowej i innego radnego rodem z bazarku.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. ma prawo do swojego zdania

  Ale o co chodzi? Przecież radny Wroniewski ma prawo do własnego zdania na temat konsultacji na swoim publicznym facebooku. I skoro się tam na ten temat wypowiada to znaczy że chce się swoim zdaniem podzielić publicznie.
  Nie wiem w czym jest problem i skąd takie ostre komentarze?

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Oburzona

  Zastanawia mnie,czy prace na terenie odgrodzonej działki przy szkole w Sadowej już zakończone?bo jeśli tak, to nie ma się za bardzo co chwalić P.radny Wroniewski na fb.Mam nadzieję, że nikt normalny nie wpuści tam swojego dziecka.A tym którzy wpadli na taki poroniony pomysł, by zostawić to w takim stanie polecam więcej wyobraźni.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *