www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Nowa inwestycja – BRZOZOWY ZAKĄTEK

Łomianki, jako miejscowość położona w bliskim sąsiedztwie Warszawy, cieszy się dużym uznaniem wśród osób planujących zakup domu. W związku z tym teren ten stał się atrakcyjny nie tylko dla inwestorów prywatnych, ale i dla deweloperów. Osoby poszukujące nowego lokum mają szeroki zakres wyboru. Łomianki spełniają wszelkie oczekiwania. Mając przed sobą mapę Łomianek, można znaleźć wiele nowych inwestycji.

Do najciekawszych i najbardziej obiecujących, realizowanych w ostatnim czasie jest osiedle Brzozowy Zakątek. W otulinie lasku brzozowego przy ul. Podleśnej powstaje czternaście domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Lokalizacja jest wymarzonym punktem do zamieszkania. Cisza i spokój dają gwarancję odpoczynku i relaksu od wielkomiejskiego zgiełku. Niedalekie sąsiedztwo jezior Kiełpińskiego i Dziekanowskiego, a także bliskość Puszczy Kampinoskiej sprawiają, że jest to okolica o szczególnych zaletach przyrodniczo-krajobrazowych. Pobliskie tereny rekreacyjne umożliwiają wycieczki zarówno piesze, jak i rowerowe. Prócz walorów przyrodniczych, osiedle Brzozowy Zakątek w swoim najbliższym otoczeniu skupia rozmaite sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne, a także szkoły, przedszkola oraz Centrum Dydaktyczno Sportowe z basenem, halą widowiskową i boiskiem. Miejsce wyjątkowe, spełniające wszelkie oczekiwania, nawet wybrednego klienta.

Przy wyborze domu klienci kierują się przede wszystkim miejscem, ale równie istotnym elementem, który niekiedy przeważa przy zakupie, jest jakość. Mocnym, niezaprzeczalnym atutem Brzozowego Zakątka jest wysokiej klasy budownictwo. Domy wykonywane są z materiałów najlepszego gatunku, co daje gwarancję wygodnego i bezpiecznego użytkowania budynków na wiele lat. Ponad to oryginalne i ciekawe projekty architektoniczne, detale wykończeniowe, czy zagospodarowanie części wspólnych są nierozłącznymi składnikami, które świadczą o marce całej inwestycji. Zakup domu planowany jest z myślą mieszkania na długi okres, dlatego należy postawić na niezawodność, którą zapewnia Perfekt Invest.

Perfekt Invest to dość młoda, ale dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska, działająca na rynku lokalnym. Cieszy się dużym uznaniem wśród klientów, ponieważ mocno wyróżnia swoją ofertę na tle pozostałych inwestycji. Główne motto firmy to przede wszystkim jakość, komfort i styl. Są to wyznaczniki, które określają misję firmy. Oferta kierowana jest do klientów ceniących sobie doświadczenie i profesjonalizm. Zapewniamy również wszelkie doradztwo oraz wsparcie przy zakupie nieruchomości. Wizytówką dewelopera jest zrealizowana, już oddana inwestycja w Dąbrowie Leśnej przy ul. Długiej 53. Osiedle to odzwierciedla wszystkie walory. Na własne oczy można się przekonać, że zainwestowane pieniądze zostały doskonale ulokowane. Osiedle przy Długiej jest pewnego rodzaju promesą jakości i charakteru Brzozowego Zakątka, jak i przyszłych inwestycji.

Zachęcamy do odwiedzenia Biura Sprzedaży, które mieści się w Łomiankach przy ul. Warszawskiej 109 tel. 022751 51 78 lub 0602 206 333 bądź wejścia na stronę internetową firmy: www.perfektinvest.pl

[artykuł sponsorowany]

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *