www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Odpowiedź GDDKIA na zaproszenie ŁR

Trudno podważać dokumenty…

Odpowiedź GDDKIA na zaproszenie ŁR

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

10 komentarzy

 1. Cinas

  Czyli jest takk jak przypuszczaliśmy. Dyskusja o niczym, bo nic jeszcze nie jest zaplanowane. Bezpodstawne strasznie.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Strażnik

  Cienias .Wy to znaczy kto towarzyszu? Nikt nie mówił ze jest cos juz postanowione. Wyraźnie była mowa ze to sa opcje i obie sa realne.
  Sciemnusnue to wasza specjalność. Towarzyszu.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Cin

  Towarzyszu L.Więck.,
  gołym okiem widać jak każde nieczytelne pismo przeinaczacie i wciskacie ludziom, coś czego tam nie ma.
  Gołym okiem widać jak sponsoruje was Burmistrz i że ma w tym jakiś interes.
  Gołym okiem widać, ze chodzi wam o WZ i odrolnienia a reszta to dym.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Obserwator 2

  To jest odpowiedź GDDKiA na zaproszenie na drugie spotkanie, tym razem jest to krótka i negatywna dla Państwa informacja. Przypominam, że dostaliście ją Państwo także mailem, aby nikt nie mówił, że korespondencja się opóźniła.
  Do końca udawaliście Państwo, że nie wiecie dlaczego przedstawiciele GDDKiA nie przyszli. Opublikowanie tego pisma i części wstępnej poprzedniego, nastąpiło pod naciskiem opinii publicznej.
  Idziecie Państwo w zaparte.

  No i po co było to wszystko ?? czysty cynizm polityczny.

  Obserwator 2

  0
  0
  Odpowiedz
 5. j23

  Czyli deweloperzy jak Dąbrowski, robią nas w balona.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Straznik obywatelski

  Obserwator czy MIANIPULATOR? Niestety pismo z GDDIKA wbrew temu co pisze obserwator,który próbuje sprytnie w moim przekonaniu manipulować potwierdza jedynie,że decyzje jeszcze nie zapadły….co do rozważanych wariantów i nikt tego nie neguje. Natomiast jak będziemy cicho siedzieć to zapadną,ale za naszymi plecami a tak możemy skutecznie walczyć o to żeby nie dopuścić do realizacji wariantu nr 1 z WYBURZENIAMI.
  Widać,że komuś aktywni mieszkańcy Łomianek bardzo przeszkadzają. Ja tam się cieszę,że wreszcie mieszkańcy patrzą Radnym i Burmistrzowi na ręce…

  0
  0
  Odpowiedz
 7. straznik

  Dodając jeszcze , czysty cynizm polityczny to próba manupulacji za kazdym razem kiedy przedstawiamy fakty. Skoro posiada Pan dokumenty na które się powołuje to prosze je upublicznić.

  Pan pomowienia nie mają nawet znamion opini publicznej…
  Inne dokumenty można znaleźć na https://www.facebook.com/pages/Łomianki-S7/751680061516132?ref=hl

  jeżeli ma Pan odwagę to prosz się tam wypowiedzieć 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Straznik obywatelski

  Dajcie spokój oni umieją tylko opluwać na forach… Ciekawe co oni zrobili dla powstania trasy S-7…? no właśnie….najwyraźniej mocno się przestraszyli,że opinia publiczna czyli mieszkańcy Łomianek zaczęli działać…i oto tak naprawdę może im chodzić…boją sie,że teraz mieszkańcy patrzą im na ręce…Towarzyszu M. jak tam dywan w garażu…rozwinięty z powrotem? NA szczęście mieszkańcy już nie będą tak bezkrytyczni..
  Zwróćcie uwagę,że niektórzy próbują przedstawić mieszkańców jako przeciwników politycznych niektórych Radnych, a to może oznaczać,że tak nerwowa reakcja to po prostu bojaźń niektórych przed weryfikacją wyborczą i tyle…

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Obserwator 2

  Proszę Państwa, posługuję się faktami.
  Staram się wypowiadać spokojnie i merytorycznie. Państwa działania, jako Stowarzyszenia, poddawane są pod ocenę Mieszkańców, więc także i moją. Czy się zatem komuś podoba, czy nie – mój głos jest częścią opinii społeczności lokalnej.
  Natomiast nikogo nie oceniam personalnie, nie ośmieszam, nie pomawiam. Punktuję tylko konkretne posunięcia i wypowiedzi Państwa jako Stowarzyszenia. Mam poważne wątpliwości, dlaczego Burmistrz poparł Państwa działania, mam prawo Go oceniać, prawda ?? Pytam otwarcie, jak w takiej sytuacji Burmistrz zamierza rozmawiać z GDDKIA ??

  Zadziwiającym językiem posługujecie się Państwo. Czy tak mówi szanujące się, poważające Mieszkańców Stowarzyszenie ??
  Nawiązując do wypowiedzi powyżej: – Jacy oni, to jest konfrontowanie i dzielenie mieszkańców ( MY dobrzy – ONI źli ), jakie opluwanie na forach, jaki dywan w garażu ?? Jaka weryfikacja wyborcza ??
  – Albo jesteście Państwo stowarzyszeniem społecznym, albo stawiacie sobie cele polityczne, to jest chcecie zdobyć lub utrzymać władzę.

  Więc kolejny raz zwracam uwagę, że nie pokazaliście Państwo str nr 2 pisma, gdzie GDDKiA wypowiada się w kwestii obecności przedstawiciela na Państwa PIERWSZYM spotkaniu.

  Zwracam uwagę, że nie odpowiedzieli mi Państwo na merytoryczne pytania co do Państwa działań w kwestii planów miejscowych. Jak rozumiem, jest to PODSTAWOWY cel Państwa Stowarzyszenia.
  Czy zatem doczekam się merytorycznej rozmowy ??

  Zajęliście się Państwo sprawą niezwykle ważną, jaką jest dla Łomianek i wszystkich okolicznych gmin trasa S7. OK, zatem rozmawiajcie merytorycznie, bez niepotrzebnych emocji.
  Czy Państwo tak działać potraficie ??
  List GDDKiA z dnia 28.10 oczywiście zostanie opublikowany przez jego adresata.
  Myślę, że jego treść jest już Państwu znana, czekam z ciekawością na reakcję po publikacji.
  Otwarte pozostaje pytanie, w jakim celu prowadzicie Państwo (zdaniem GDDKiA) „działania przyczyniające się do dezinformacji społeczeństwa w zakresie problematyki związanej z planowanymi przekształceniami drogi krajowej nr 7 na podanym odcinku (Kolejowej i Pułkowej)”.
  Dobrej nocy, pozdrowienia z przymrozkiem,
  Obserwator 2

  0
  0
  Odpowiedz
 10. z boku

  ku rozwadze piszących……

  temat trasy S7 nie rozstrzygnie się w Łomiankach, ale w GDDKiA i nie w ciągu najbliższego czasu, ale za kilka lat

  wszelkie merytoryczne i niemerytoryczne dyskusje na ten temat wywoływane przez Łomianki Razem są niczym innym jak próbą rozniecenia starego jak swiat konfilktu wśród mieszkańców Łomianek na osi Dabrowa-reszta mieszkańców

  jest to działanie typowe dla roku wyborczego i mamy do czynienia z niczym innym, jak z początkiem kampanii politycznej – w tym wypadku Łomianki Razem należny traktować jako cos w rodzaju komitetu wyborczego – na pytanie czyjego – wystarczy spojrzeć przez kogo i gdzie Łomianki Razem jest silnie promowane

  proszę zastanowić się głęboko nad podejmowaniem tej rękawicy i wchodzeniem w jakiekolwiek dyskusję

  zwracam uwagę na fakt, ze Łomianki Razem nie wzywają do publicznego ogłoszenia stanowiska w tej sprawie przez Burmistrza Dabrowskiego, ale cały czas powtarzają jak mantrę, żeby rada miasta zajęła jednoznaczne stanowisko w tej sprawie

  logicznym jest, że Rada (z racji tego chociażby, że radni są z rożnych części Łomianek) nie zajmie stanowiska jednoznacznego, tylko się pokłóci i o to w tym wszystkim tak na prawdę chodzi

  apeluje o rozwagę i nie podejmowanie bezsensownej dyskusji, a przynajmniej zawieszenie jej do wyborów

  założę się, że jak zwykle temat po wyborach ucichnie

  czy ktoś przyjmuje zakład?

  NIE DAWAJCIE SIĘ WCIĄGAĆ W POLITYKĘ WYBORCZĄ/LOKALNĄ PRZEZ DZIAŁANIA ŁOMIANKI RAZEM, SPÓJRZCIE JAK MOCNO NA ŁAMACH GAZETY ŁOMIANKOWSKIEJ, WWW I FACEBOOKU URZĘDU JEST ONA POKAZYWANA

  nie jest przecież tak, ze w Łomiankach nie ma innych społecznych działań, ale z jakiegoś powodu to działania Łomianki Razem są medialnie tak bardzo widoczne i to dokładnie w roku wyborczym

  wystarczy poczekać do jesieni, nie dyskutować

  i tak nie mamy na to w chwili obecnej wpływu, a po wyborach sprawa ucichnie i będzie jak zawsze, niestety.

  zwracam tez uwagę na to, że to Burmistrz rządzi tą gminą i on jest od tego, żeby nas godnie reprezentować przed chociażby GDDKiA, a rada ma tu „tyle” do powiedzenia, że o wiele lepiej prosić o pomoc zielonych, bo to większy i bardziej realny nacisk na GDDKiA w przyszłości

  ku rozwadze…

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *