www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Posłowie zapraszają do biura poselskiego

Wczoraj – 24 czerwca 2022 roku – posłanka Kinga Gajewska otworzyła biura poselskiego w Łomiankach.

W otwarciu uczestniczyli m.in. Burmistrz Łomianek Małgorzata Żebrowska-Piotrak, radny Rady Powiatu Warszawskiego Zachodniego przewodniczący Koła Platformy Obywatelskiej Tomasz Rusinek, wójtowie i burmistrzowie sąsiadujących gmin, przedstawiciele Rady Miejskiej w Łomiankach, Rady Powiatu Warszawskiego Zachodniego, przedstawiciele organizacji pozarządowych i mieszkańcy Łomianek.
Po symbolicznym przecięciu „wstęgi” oficjalne otwarcie odbyło się w restauracji Ale Jazz.

Nowe biuro poselskie posłanki Kingi Gajewskiej oraz posła Andrzeja Halickiego zostało otwarte w Łomiankach, przy ul. Warszawskiej 67.

redakcja@lomianki.info, foto. mm.

Posłowie zapraszają do biura poselskiego

Posłowie zapraszają do biura poselskiego

Posłowie zapraszają do biura poselskiego

Posłowie zapraszają do biura poselskiego

Posłowie zapraszają do biura poselskiego

Posłowie zapraszają do biura poselskiego

Posłowie zapraszają do biura poselskiego

Posłowie zapraszają do biura poselskiego

Posłowie zapraszają do biura poselskiego

Posłowie zapraszają do biura poselskiego

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

19 komentarzy

 1. L&J

  Ciekaw jestem, czy biura poselskie innych ugrupowań nasza władza lokalna także będzie szumnie otwierać. Czy to jest już jednoznaczne opowiedzenie się po jednej stronie sceny politycznej (jak mnie pamięć nie zawodzi, Pani burmistrz nie startowała z PO)? Przecież samorząd winien służyć wszystkim mieszkańcom. Czyżby wojenka polsko-polska zeszła na szczebel samorządowy?

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Burmistrz MŻP musi odejść

  Przecież w kampanii wyborczej oficjalnie Panią Burmistrz (wówczas kandydatkę na Burmistrza) poparł Pan Trzaskowski z PO i partia NOWOCZESNA.

  Słabo to wygląda…może Pani Burmistrz MŻP próbuje zbić polityczny kapitał, skoro jej rządy w Łomiankach to jedna wielka porażka i nieporozumienie?

  0
  0
  Odpowiedz
 3. MŻP musi odejść

  Gdzie ten mityczny bus-pas? Przecież miało być tak różowo…PO rządzi w Warszawie, Pan Trzaskowski z PO, prezydent Warszawy, poparł osobiście Panią Burmistrz MŻP w kampanii wyborczej. Burmistrz ustanowiła nawet specjalnego pełnomocnika do tych spraw. Nowoczesna również poparła Panią Burmistrz MŻP w kampanii wyborczej…, Pani Burmistrz bierze udział w otwarciu biura poselskiego dwóch posłów Partii PO, która rządzi w Warszawie, a obiecanego przez Burmistrz MŻP bus-pasa po niemalże 4 latach rządów (czyli cała kadencja z przed zmian) jak nie było tak nie ma…Żenada

  0
  0
  Odpowiedz
 4. super poseł

  Posłuchajcie wypowiedzi Pani Poseł z ramienia PO Kingi Gajewskiej…, która z hukiem otworzyła swoje biuro poselskie w Łomiankach…zachęcam do zapoznania się z ciekawym materiałem:

  https://www.youtube.com/watch?v=e5z5X_BX4KI

  0
  0
  Odpowiedz
 5. do super poseł

  Teraz to nawet jakiś rudy studentom tłumaczył że on kręcił Merkelową i Putinem studenci rżeli jak na kabarecie, a ten nocny rowerzysta na dopalaczach, opowiadał jak to obecna władza zwiała państwo POpaprana ta organizacja.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. WstydDlaŁomianek

  Wstyd!

  0
  0
  Odpowiedz
 7. anonim

  Widzę jedynie przeciwników, zresztą łatwo ich poznać po krytycznie nieudolnych wpisach. A gdzie zwolennicy? Rudy za moich lata to był najwspanialszy czołg na świecie i mógł każdemu zakręcić w głowie, nawet anonimowi nie tylko Merkel. A studenci jak każdy wie, kto studiowała to bardzo wesoły ludek i pewnie rżą z takich wpisów kabarecie, ale trzeba wpierw postudiować by móc jako tako niebanalne wpisy klecić.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. do anonim

  Napisz co bierzesz, to i ci normalni by to zażyli żeby zrozumieć tą POpapraną część społeczeństwa. Może coś o kabarecie w Radomiu tam im nie było do śmiechu, widać nie studiowali.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. SK.

  Może pani poseł Gajewska nie jest najbardziej wybitną polityczką, ale lepiej, że burmistrz Łomianek pokazuje się z nią, niż z posłem Macierewiczem i Misiewiczem jak to robili burmistrzowie pan Rusiecki i pan Dąbrowski.
  A nawet rozdawał wyróżnienia w imieniu nas wszystkich, co było dużą przesadą lub brakiem wyczucia https://www.lomianki.info/document.php?did=3991

  Każdy wybiera taką opcję z jaką się bardziej identyfikuje.
  W zeszłych kadencjach jak otwierano biura poselskie to też z udziałem władz Łomianek. https://www.lomianki.info/document.php?did=4014

  0
  0
  Odpowiedz
 10. do SK

  No fakt wyróżnienia dla popierających rozwój Łomianek to obciach.
  A i widać po latach, kto tępił Macierewicza, taka wąska perspektywa myślenia ,lokalne układziki, ograniczenie umysłowe. I ta identyfikacja.Mówi się na to targowica. Piniędzy niema i nie będzie. Oby to nas omijało szerokim łukiem.

  0
  0
  Odpowiedz
 11. niezalogowany

  Pytanie do urzędników UMiG Łomianki: jaka firma zajmuje się konserwacją oświetlenia ulicznego w Łomiankach i dlaczego mieszkańcy ani Straż Miejska o tym nie wiedzą? To powinna być informacja publiczna!!! Od ponad 2 tygodni nie palą się lampy w ul. gen. Mikołaja Bołtucia. Straż odpowiada, że „tylko” zgłasza Referatowi Inwestycji i Remontów . Referat Inwestycji odpowiada, że o niczym nie wie. Taką zabawę w ciuciubabkę uprawiają w gminie za nasze , mieszkańców podatki. Od ponad 2 miesięcy na przystanku autobusowym przy wyjeździe z Lidla jest ogromna dziura w chodniku, samochody psują sobie zawieszenie. Komunikacja Miejska KMŁ nr wewn. 3 informuje, że to nie ich sprawa , Referat Inwestycji wie o tym od ponad 2 miesięcy. I co? I nic. Może radni się zainteresują pracą samorządu ?

  0
  0
  Odpowiedz
 12. do niezalogowany

  To jest ta opcja od której możesz wymagać tylko ,,ciepłej wody w kranie” i nic poza tym, ponoć jak było super a teraz się POpaprało, jakieś 500+ dodatkowe emerytury 13 i 14 wyprawki szkolne , stawki minimalne, inwestycje, przekopy,lotnisko,obwodnice, autostrady itp. itd. I nie ma czasu na ruskoje-szampanskoje.Tak że koniecznie trzeba powrócić do tej ciepłej wody, to i będzie czas w gałę poharatać.,,Żeby było tak jak było”.

  0
  0
  Odpowiedz
 13. do do niezalogowany

  A wy co pis uary, opcja wam się nie podoba?! Coś mi się wydaje, że to jeden trol pisowski siedzi i pisze te wypociny za pieniądze partyjne (czyli nasze). Że Ten bądź Ta musi odejść. Że to Wina Tuska ….. A 500+ – i emerytury , to naprawdę trzeba być tępym z matematyki i nie liczyć pieniędzy wydawanych ze swojej kieszeni, żeby nie widzieć szalejącej inflacji. Rozdawnictwo i populizm zawsze generuje wzrost cen! No ale jak się ktoś sprzedaje za pieniądze, to już jego sprawa, tylko niestety jego niestosowny wybór akurat wpływa nie tylko na niego ale na wszystkich pozostałych. Tak jak to w tym memie: „proszek” PIS Idealnie Pierze Mózg. Skutecznie usuwa – zdrowy rozsądek i logiczne myślenie.

  0
  0
  Odpowiedz
 14. do do

  Nie kupuj tego „proszku”, świadczenia socjalne w wielu państwach UE są wyższe jak u nas, ponadto ten kierunek niemiecko-rosyjski wystarczy za wszystko do tego dzielenie Polaków, wulgaryzmy, namawianie do łamania prawa. Żeby było tak jak było, Piniędzy niema i nie będzie, no i te wasze pieniądze. itd.itp. Pisiory zafundowały na świecie inflację, nawet w USA, ale mocarna partia.

  0
  0
  Odpowiedz
 15. dd do do

  A ja proponuję nie oglądaj TVPiS bo działa podobnie. proszku nie kupiłem i kupować nie mam zamiaru bo śmierdzi „gupotą” :). Co do socjalu to „wiele” państwa UE jest bardziej zasobne w gotówkę a nie drukuje bez ograniczeń w celu zakupu głosu wyborczego! Życie na kredyt. Nie przesadzajmy z tym wpływem pisiorów na świat, przecież zawsze jest to wina kogoś innego, Tuska, Sikorskiego, Budki …. ale nie pisiora. Wg zasady jak cie złapią przy kradzieży za rękę to mów, że nie twoja! Partia Przekrętów i Samowoli

  0
  0
  Odpowiedz
 16. dd do

  Bardzo trafnie opisałeś tą swoją organizację w ostatnich zdaniach,a i wymieniasz znamienite osoby.Nic dodać nic ująć. A te bogate państwa co poniektóre poza progiem zadłużenia.Zafunduj sobie drukarnie i drukuj, widać że weekend i pranie robisz i się tego proszku nawdychałeś.

  0
  0
  Odpowiedz
 17. mgr

  Dzisiaj tj 1 sierpnia br od rana usiłuję bezskutecznie przekazać straży miejskiej oraz Wydziałowi Inwestycji i Remontów informacje o studzience kanalizacyjnej czy telefonicznej wokół której zapadła się ziemia. Istnieje niebezpieczeństwo złamania nogi, jeśli przez nieuwagę wpadniemy do niej. Adres: ul. Fabryczna przy Warszawskiej obok niezamieszkałego od lat domu , studzienka znajduje się pomiędzy chodnikiem a ogrodzeniem posesji. Przy okazji warto by Urząd wreszcie zainteresował się spróchniałym do cna drzewem , które opiera się o spróchniały klon obok kapliczki przy ul Fabrycznej obok ujęcia wody pitnej. Przy silnym wietrze obydwa drzewa mogą w każdej chwili runąć na pieszych czy modlących się przy kapliczce.

  0
  0
  Odpowiedz
 18. do mgr

  Daleko masz do Wiślana róg Warszawskiej z tej Fabrycznej, to poco tu zakłócasz raczenie się szampanem, pisano już , tu tylko jak by nie było ciepłej wody w kranie.

  0
  0
  Odpowiedz
 19. Ban

  Czy to ta pani od podżynania gardeł katolikom?

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *