www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Nowe zastępczynie Burmistrz Łomianek

Burmistrz Łomianek Małgorzata Żebrowska-Piotrak przedstawiła swoje nowe zastępczynie. Są nimi Aneta Gawin oraz Anna Choma.

„Z przyjemnością przedstawiam moje zastępczynie (i znów: siła jest kobietą). Witam na pokładzie! Razem możemy góry przenosić!” – napisała Małgorzata Żebrowska-Piotrak na swoim oficjalnym profilu FB.

Aneta Gawin – I zastępca burmistrza
Przygotowaniem i realizacją inwestycji zajmuje się od ponad dwóch dekad. Ukończyła studia na kierunku administracji Politechniki Radomskiej oraz zarządzania kryzysowe w ochronie środowiska, a następnie studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości. Zdobyte wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie przy realizacji zadań związanych z budową i eksploatacją obiektów budowlanych, w tym wodociągów, kanalizacji oraz obiektów hydrotechnicznych zapewnią profesjonalną i fachową realizację powierzonych obowiązków.

Anna Choma – II zastępca burmistrza
Blisko 20 letnie doświadczenie pracy w samorządzie na szczeblu gminnym i wojewódzkim. Ponad 10 lat pracy na stanowisku sekretarza gminy. Specjalizuje się w pozyskiwaniu środków unijnych i zarządzaniu projektami. Ma duże doświadczenie w zarządzaniu ludźmi.

źródło: FB/Burmistrz Łomianek Małgorzata Żebrowska-Piotrak
redakcja@lomianki.info

Nowe zastępczynie Burmistrz Łomianek

Nowe zastępczynie Burmistrz Łomianek

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

15 komentarzy

 1. Henryk

  Brawo!. Powodzenia!.

  1
  1
  Odpowiedz
 2. AA.

  Na rok przed końcem kadencji? Trochę dziwne. Nie oceniam, czekam na efekty.

  1
  3
  Odpowiedz
 3. Burmistrz MŻP musi odejść

  Zdjęcie mówi wszystko. Słabo to wygląda… Burmistrz MŻP MUSI ODEJŚĆ…

  3
  6
  Odpowiedz
 4. ewa

  Ależ Ty się nas boisz!

  0
  0
  Odpowiedz
 5. mieszkaniec

  Mam pytanie : interesuje mnie skąd pochodzą wymianowane zastępczynie i gdzie obecnie zamieszkują ? Będę mile zaskoczony jeżeli są naszymi mieszkankami.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. mieszkaniec

  Cisza. Czyli nikt nie wie skąd pani Burmistrz wytrzasnęła swoje nowe zastępczynie ? ? ?

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Jerry

  Jak to skąd? Z partyjnego kapelusza, w teczce przywiezione.
  Czekamy na następny odcinek.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Oj biedne te Łomianki

  Pani Gawin to chyba pracowała w Państwowym Gospodarstwie Wodnym Wody Polskie Zarząd Zlewni w Warszawie…. i przy okazji sprawy wałów wiślanych się poznały i chlup mamy nową wice burmistrz na rok przed wyborami…
  Podejrzewam, że Pani Gawin nawet nie mieszka w Łomiankach…i z Łomiankami do tej pory wiele wspólnego nie miała…

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Mieszkaniec

  Polecam artykuł Miliony utopione….. dotyczy gminy Wieliszew – wymieniają tam osobę noszącą to samo imię i nazwisko co nowa wiceburmistrz Choma – może zbieg okoliczności?…..

  0
  0
  Odpowiedz
  • tazos5

   Bo ona była sekretarzem Gminy Wieliszew nie pomyliłeś się

   0
   0
 10. Mieszkaniec 1

  Ciekawy artykuł.

  0
  0
  Odpowiedz
 11. Dylematy

  Ciekawy artykuł pt ” Miliony utopione” w gminie Wieliszew….- rzeczywiście pojawia się imię i nazwisko takie same jak nowej wiceburmistrz CHOMA… Ciekawe czy to zbieg okoliczności, czy ta sama osoba, która była „bohaterem” artykułu została powołana przez Panią Burmistrz MŻP na stanowisko zastępcy?

  0
  0
  Odpowiedz
 12. Inka

  „Miliony utopione” w gminie Wieliszew to niestety ta sama osoba, była sekretarz gminy Wieliszew.

  0
  0
  Odpowiedz
 13. anonim

  Mozę szanowny „dylemat” sparwdzil kiedy to miało miejsce. Bo ja Szukałami znalazłem. Był to rok ad 2015, kiedy jakiś anonim postawił taki zarzut. Tak na chłopski rozum Burmistrz lub jej pracownicy nie sprawdziliby karalności takiej osoby? Ja myślę, że nawet tak musieli postąpić, bo prawo tak nakazuje. I co znacznie już miej szanowny napisał Pan zwykłe kłamstwo na podstawie anonimowego wpisu. I jak Pan wygląda? Głupio ???? Czuję w tym robotę Grupy poprzedniego wice. Miał o u siebie speca nad specami od takiej czarnej, brudnej roboty. Bez litości dookoła wszystkich oczerniał i pomawiał. Powiadano nawet, że zabierał radnym mikrofony? Tyle że ja jedynie słyszałem plotki i nie wiem, czy to prawda. Ale milionów z Wieliszewa też nigdy naprawdę nie było. Ot, znalazł się kolejny plotkarz, tym razem w Wieliszewie!

  0
  0
  Odpowiedz
 14. janek123

  Siostrą Anny Chomy jest obecna posłanka PSL Bożena Żelazowska. W tym roku także startuje z II miejsca w okręgu podwarszawskim. Sama Choma mieszka w Michałowie-Reginowie (gm. Wieliszew) gdzie też w tej gminie przez kilkanaście lat była sekretarzem.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *