www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Wyniki wyborów w Łomiankach

Prezentujemy wyniki Wyborów Parlamentarnych w Gminie Łomianki…


ŁOMIANKI OGÓŁEM
FREKWENCJA: 68,95% – 12381 wydanych kart / 17957 uprawnionych do głosowania

Wyniki SEJM
Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość = 3366 głosów
Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza = 330 głosów
Lista nr 3 – Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratyczne = 444 głosów
Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Ruch Palikota = 1054 głosów
Lista nr 5 – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe = 420 głosów
Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy Sierpień 80 = 28 głosów
Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP = 6018 głosów
Lista nr 9 – Komitet Wyborczy Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke = 376 głosów
Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Prawica = 54 głosów
Głosy nieważne = 291


1. Budynek komunalny, ul. Kościuszki 10, Łomianki
FREKWENCJA: 67,6% – 794 / 1175

Wyniki SEJM
Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość = 251
Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza = x
Lista nr 3 – Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratyczne = 34
Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Ruch Palikota = 44
Lista nr 5 – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe = 26
Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy Sierpień 80 = x
Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP = 327
Lista nr 9 – Komitet Wyborczy Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke = 47
Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Prawica = x
Głosy nieważne = x

Wyniki SENAT
1. Aksamit Anna Teresa – 317
2. Andrzejewski Piotr Łukasz – 227
3. Błaszczak Marek Aleksander – 26
4. Koczywąs Sławomir Jacek – 35
5. Witaszek Zbigniew – 108
6. Wujkowska Hanna Małgorzata – x
Głosy nieważne – x


2. Budynek komunalny, ul. Akacjowa 20, Łomianki
FREKWENCJA: 71,6% – 1701 / 2375

Wyniki SEJM
Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość = 487
Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza = x
Lista nr 3 – Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratyczne = x
Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Ruch Palikota = 157
Lista nr 5 – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe = x
Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy Sierpień 80 = x
Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP = 801
Lista nr 9 – Komitet Wyborczy Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke = x
Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Prawica = x
Głosy nieważne = x

Wyniki SENAT
1. Aksamit Anna Teresa – 905
2. Andrzejewski Piotr Łukasz – 477
3. Błaszczak Marek Aleksander – x
4. Koczywąs Sławomir Jacek – x
5. Witaszek Zbigniew – x
6. Wujkowska Hanna Małgorzata – x
Głosy nieważne – x


3. Przedszkole Samorządowe, ul. Kolejowa 51, Łomianki
FREKWENCJA: 71.6% – 824 / 1151

Wyniki SEJM
Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość = 149
Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza = 22
Lista nr 3 – Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratyczne = 19
Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Ruch Palikota = 91
Lista nr 5 – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe = 17
Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy Sierpień 80 = 3
Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP = 486
Lista nr 9 – Komitet Wyborczy Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke = 23
Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Prawica = 1
Głosy nieważne = x

Wyniki SENAT
1. Aksamit Anna Teresa – 520
2. Andrzejewski Piotr Łukasz – 145
3. Błaszczak Marek Aleksander – 35
4. Koczywąs Sławomir Jacek – 45
5. Witaszek Zbigniew – 27
6. Wujkowska Hanna Małgorzata – 24
Głosy nieważne – 28


4. Szkoła Podstawowa nr 1, ul.Warszawska 73, Łomianki
FREKWENCJA: 72,8% – 1463 / 2010

Wyniki SEJM
Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość = 464
Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza = 51
Lista nr 3 – Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratyczne = 49
Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Ruch Palikota = 122
Lista nr 5 – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe = 32
Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy Sierpień 80 = 2
Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP = 660
Lista nr 9 – Komitet Wyborczy Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke = 40
Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Prawica = 11
Głosy nieważne = 32

Wyniki SENAT
1. Aksamit Anna Teresa – 694
2. Andrzejewski Piotr Łukasz – 453
3. Błaszczak Marek Aleksander – 61
4. Koczywąs Sławomir Jacek – 72
5. Witaszek Zbigniew – 79
6. Wujkowska Hanna Małgorzata – 64
Głosy nieważne – 40


5. Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, ul. Staszica 2, Łomianki
FREKWENCJA: około 74.3% – 983 / 1323

Wyniki SEJM
Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość = 208
Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza = 39
Lista nr 3 – Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratyczne = 35
Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Ruch Palikota = 101
Lista nr 5 – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe = 21
Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy Sierpień 80 = 0
Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP = 530
Lista nr 9 – Komitet Wyborczy Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke = 28
Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Prawica = 2
Głosy nieważne = 18

Wyniki SENAT
1. Aksamit Anna Teresa = 567
2. Andrzejewski Piotr Łukasz = 212
3. Błaszczak Marek Aleksander = 33
4. Koczywąs Sławomir Jacek = 56
5. Witaszek Zbigniew = 43
6. Wujkowska Hanna Małgorzata = 39
Głosy nieważne = 33


6. Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Warszawska 73, Łomianki
FREKWENCJA: 74,5% – 1251 / 1679

Wyniki SEJM
Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość = 279
Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza = 36
Lista nr 3 – Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratyczne = 35
Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Ruch Palikota = 112
Lista nr 5 – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe = 43
Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy Sierpień 80 = 2
Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP = 646
Lista nr 9 – Komitet Wyborczy Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke = 65
Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Prawica = 5
Głosy nieważne = 28

Wyniki SENAT
1. Aksamit Anna Teresa – 684
2. Andrzejewski Piotr Łukasz – 288
3. Błaszczak Marek Aleksander – 55
4. Koczywąs Sławomir Jacek – 60
5. Witaszek Zbigniew – 81
6. Wujkowska Hanna Małgorzata – 44
Głosy nieważne – 39


7. Dom Kultury, ul.Wiejska 12a, Łomianki
FREKWENCJA: xx / xx


8. Dom Kultury, ul.Wiejska 12a Łomianki
FREKWENCJA: 70,2% – 1641 / 2336

Wyniki SEJM
Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość = 400
Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza = 46
Lista nr 3 – Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratyczne = 55
Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Ruch Palikota = 111
Lista nr 5 – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe = 66
Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy Sierpień 80 = 3
Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP = 880
Lista nr 9 – Komitet Wyborczy Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke = x
Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Prawica = x
Głosy nieważne = x

Wyniki SENAT
1. Aksamit Anna Teresa – 880
2. Andrzejewski Piotr Łukasz – 314
3. Błaszczak Marek Aleksander – 75
4. Koczywąs Sławomir Jacek – 91
5. Witaszek Zbigniew – 75
6. Wujkowska Hanna Małgorzata – 40
Głosy nieważne – x


9. Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, ul.Staszica 2, Łomianki
FREKWENCJA: 70,9% – 891 / 1256

Wyniki SEJM
Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość = 224
Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza = 21
Lista nr 3 – Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratyczne = 31
Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Ruch Palikota = 78
Lista nr 5 – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe = 25
Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy Sierpień 80 = 2
Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP = 466
Lista nr 9 – Komitet Wyborczy Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke = 35
Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Prawica = 2
Głosy nieważne = 6

Wyniki SENAT
1. Aksamit Anna Teresa – 480
2. Andrzejewski Piotr Łukasz – 226
3. Błaszczak Marek Aleksander – 39
4. Koczywąs Sławomir Jacek – 43
5. Witaszek Zbigniew – 53
6. Wujkowska Hanna Małgorzata – 32
Głosy nieważne – 18


10. Szkoła Podstawowa, ul.Rolnicza 435, Dziekanów Polski
FREKWENCJA: 67,3% – 964 / 1432

Wyniki SEJM
Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość = 279
Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza = 17
Lista nr 3 – Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratyczne = 39
Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Ruch Palikota = 63
Lista nr 5 – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe = 52
Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy Sierpień 80 = 1
Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP = 459
Lista nr 9 – Komitet Wyborczy Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke = 14
Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Prawica = 6
Głosy nieważne = 34

Wyniki SENAT
1. Aksamit Anna Teresa = 476
2. Andrzejewski Piotr Łukasz = 283
3. Błaszczak Marek Aleksander = 48
4. Koczywąs Sławomir Jacek = 33
5. Witaszek Zbigniew = 62
6. Wujkowska Hanna Małgorzata = 31
Głosy nieważne = 31


11. Szkoła Podstawowa, ul.Akinsa 6, Dziekanów Leśny
FREKWENCJA: xx / xx


12. Dom Opieki Społecznej, Jagodowa 2, Sadowa (okręg zamknięty)
FREKWENCJA: 52,3% – 34 / 65

Wyniki SEJM
Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość = 21
Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza = 0
Lista nr 3 – Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratyczne = 0
Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Ruch Palikota = 0
Lista nr 5 – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe = 0
Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy Sierpień 80 = 0
Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP = 0
Lista nr 9 – Komitet Wyborczy Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke = 2
Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Prawica = 1
Głosy nieważne = 10

Wyniki SENAT
1. Aksamit Anna Teresa = x
2. Andrzejewski Piotr Łukasz = 10
3. Błaszczak Marek Aleksander = x
4. Koczywąs Sławomir Jacek = x
5. Witaszek Zbigniew = 4
6. Wujkowska Hanna Małgorzata = x
Głosy nieważne = 12

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *