www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Zapraszamy na BABSKI BAZAR CIUCHOWY

Stowarzyszenie PRACOWNIA ŁOMIANKI zaprasza 11 marca 2012 roku do Domu Kultury w Łomiankach na BABSKI BAZAR CIUCHOWY…

Podczas imprezy będzie można w komfortowych warunkach sprzedać, kupić, wymienić… ubrania, dodatki i biżuterię. Impreza jest dostępna dla wszystkich a wstęp na nią jest bezpłatny.

Osoby chętne sprzedać swoje ciuchy… organizatorzy proszą o kontakt i rejestrację: e-mail: pracownia@lomianki.org, tel. 602 703 846.

Impreza jest organizowana przy współpracy z Domem Kultury w Łomiankach. Patronem medialnym jest LOMIANKI.INFO, a sponsorem materiałów promocyjnych – www.prasowanie24.pl – prasowanie na telefon.


Regulamin akcji:

1. „”Babski Bazar Ciuchowy”” zwany dalej BBC jest organizowany przez Stowarzyszenie Pracownia Łomianki, przy współpracy z Domem Kultury w Łomiankach.

2. W BBC może wziąć udział każdy za wyjątkiem przedsiębiorstw, które w sposób profesjonalny zajmują się sprzedażą. Wystarczy zadeklarować chęć uczestnictwa mailowo (pracownia@lomianki.org) lub telefonicznie 0 602 703 846 (koordynator akcji: Dorota).

3. Ilość miejsc jest ograniczona do Kopy Bab (60 wystawców). 😉

4. Przedmiotem oferty mogą być wyłącznie ubrania i dodatki damskie w dobrym stanie.

5. Po potwierdzeniu zgłoszenia uczestnik otrzyma numer sprzedawcy oraz wzór metki, który należy powielić i wydrukować, wpisać proponowaną cenę (w zaokrągleniu do pełnych złotych) oraz rozmiar i przyczepić do każdej sztuki oferowanej odzieży.

6. Obowiązuje limit do 25 sztuk oferowanej odzieży na jedną osobę. Kosz drobnych dodatków (biżuteria, szale itp) może być traktowany jako jedna sztuka. Sprzedawca przynosi wieszaki według uznania. Organizator zapewnia stoły oraz drążki do wieszania.

7. Impreza przewidziana jest w godzinach 10-15 i podzielona na 2 części:
a) W godz. 10-12 impreza jest zamknięta dla zgłoszonych wcześniej uczestników. W tym czasie oddajemy oznaczoną odzież do wspólnej puli (podzielonej według rozmiarów) i następuje wzajemna sprzedaż/wymiana. Każdy z uczestników może chodzić po sali i szukać okazji dla siebie. (mile widziana przyjazna atmosfera służąca integracji, zawiązywanie znajomości, kawka, ciasto itp.) Osoby zdecydowane na wymianę/zakup szukają sprzedawcy według oznakowania na odzieży.
b) O godz. 12 pozostałe niesprzedane ubrania wracają do właścicieli, którzy tworzą własne stoiska. Drzwi są otwierane dla pozostałych kupujących. Osoba wchodząca zobowiązana jest do pozostawienia okrycia wierzchniego w szatni i dostaje numerek, który służy jako kaucja przy zabieraniu ubrań do przymierzalni. Istnieje możliwość zostawienia kaucji pieniężnej u sprzedawcy. Do przymierzalni można wziąć maksymalnie 3 sztuki odzieży.

8. Ceny negocjowane są pomiędzy kupującym a sprzedającym. Organizator BBC nie jest stroną transakcji, nie bierze odpowiedzialności za towary oferowane do sprzedaży ani nie pobiera prowizji od sprzedanych towarów.

9. Po zakończeniu sprzedaży uczestnicy powinni pozostawić stoisko w stanie, w jakim zostało im przekazane przed rozpoczęciem imprezy oraz zabrać niesprzedaną odzież.

10. Wzięcie udziału w BBC jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu


Zapraszamy na BABSKI BAZAR CIUCHOWY

Zapraszamy na BABSKI BAZAR CIUCHOWY

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

1 komentarz

  1. Janka

    Nigdy nie kupowałam używanych rzeczy. Czy to fajne? Czy nie lepiej zdecydować się na nowe ubrania- https://evita.com.pl/ ?

    0
    0
    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *