www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

DEBATA KANDYDATÓW NA BURMISTRZA

29.10.2010 roku wysłaliśmy zaproszenie do wzięcia udziału w DEBACIE KANDYDATÓW NA BURMISTRZA ŁOMIANEK – ŁOMIANKI 2010.

Zaproszenie zostało przekazane (drogą mailową / telefoniczną) wszystkim kandydatom – Pan Tomasz Dąbrowski, Pan Jan Grądzki, Pan Wiesław Pszczółkowski – oraz przedstawicielom Komitetów Wyborczych, które wystawiły powyższych kandydatów.

Kandydaci zostali poproszenie o potwierdzenie przybycia do dnia 3.11.2010 roku do godziny 12.00.

WSZYSTKIE – TRZY – SZTABY WYBORCZE POTWIERDZIŁY UDZIAŁ W DEBACIE.

Mimo, wcześniejszej (27.10.2010 r.) wstępnej rezerwacji Auli w ICDS – okazało się, że nie ma możliwości zorganizowania spotkania z kandydatami w obiekcie ze względu na obecność w ICDS w tym czasie zespołu Pieśni i Tańca Śląsk :).
Obecnie prowadzimy rozmowy z właścicielami łomiankowskich restauracji i Domem Kultury.

redakcja@lomianki.info

DEBATA KANDYDATÓW NA BURMISTRZA

DEBATA KANDYDATÓW NA BURMISTRZA

DEBATA KANDYDATÓW NA BURMISTRZA

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

11 komentarzy

 1. TAK DLA BURMISTRZ DĄBROWSKIEGO

  He he he he już się cieszę na to jak i na tej debacie jak i na poprzedniej Nasz Pan Burmistrz Tomasz Dąbrowski rozgniecie małym paluszkiem pozostałych
  Nikt nie ma szans z Burmistrzm Tomaszem Dąbrowskim
  TAK DLA PANA BURMISTRZA TOMASZA DĄBROWSKIEGO

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Nie

  Prawda jest jedna Jedną formację stać było na zatrudnienie sztabu doradców. Moim zdaniem T.D ma wygraną w kieszeni.Nie przyjdzie na debatę postawi w konflikcie dwa komitety i ma wygraną jak drut. Niestety było by dobrze gdyby pozbył się doradców autokratycznych i skazanych wyrokiem sądu. Nie wpływa to dobrze na wizerunek Miasta. I wiem że jeżeli opozycja chce cokolwiek wygrać to najpierw musi mieć chęć+pieniądze adekwatne do planów i równoważące te którymi dysponuje powyższy komitet. Po drugie należy pracować od podstaw nie zaś pół roku przed wyborami. Mogę tylko pogratulować pięknego ,,rozdania,, i zwycięstwa TD w pierwszej turze.Opozycja zaś powinna się uczyć z historii Łomianek i zbierać siły na następne wybory. TD powinien jednak pożegnać się ze skazańcami. Ten niby komitet kontra to raczej działa na korzyść TD, ale to tylko moje zdanie.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. titus

  a gdzie można się dowiedzieć kto kandyduje? gugluję i nic…

  0
  0
  Odpowiedz
 4. zsali

  22 października wszystko będzie jasne, a życie wróci do normy, a pieniacze na 5 lat pójdą pomilczeć:-)

  0
  0
  Odpowiedz
 5. łom

  @#zsali – to wybieramy prezydenta Polski?
  Kadencja trwa CZTERY LATA~
  Doszkól się GIMBAZO

  0
  0
  Odpowiedz
 6. bila

  TD na jedynce do powiatu, TD na jedynce w okręgu pierwszym i jeszcze TD na burmistrza. Ciekawe czy ich zdjęcia będą choć trochę podobne.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. kapi

  Elektorat Dąbrowskiego jest bardzo wierny i zdyscyplinowany.

  Nad ideami samorządu zaczyna górować fanatyzm podsycany strachem oraz agresją do wszystkich, którzy mają czelność mieć i wypowiadać własne opinie.

  Polaczenie fanatyzmu z uzależnieniem od siebie swoich poddanych, którzy wiedzą czym może się skończyć niesubordynacja prawdopodobnie wystarczy by ni się po wyborach nie zmieniło.

  Chyba że uda się komuś zaangażować w proces wyborczy nowych którzy do tej pory mie głosowali.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. mim

  A może debata na bazarze ? Tam regularnie można spotkać dwa komitety i podyskutować. Mamy taki nasz lokalny hyde park.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Kajenek

  Szanowni, czy debata 07.10.2018 jest potwierdzona? Bardzo bym chciał zadać kilka pytań kandydatom 🙂 pozdrawiam z Dąbrowy

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Piotr

  Z tego co można przeczytać to zaprosili wszystkich trzech kandydatów, w tym jedną kandydatkę. Podejrzewam, że debata będzie, bo przecież każdy myślący i szanujący się człowiek wie, że zignorowanie takiej debaty to jak jakby pokazać swoim wyborcom „gest kozakiewicza”, czy powiedzenie „pocałujcie mnie w d…”. Zresztą nie potrzeba nam na stanowisku burmistrza kogoś kto zwyczajnie tchórzy.

  Największe szanse na zrobienie dobrego wrażenia na debacie ma oczywiście obecny burmistrz Dąbrowski, bo wie, albo raczej powinien wiedzieć, o gminie wszystko. Chyba, że to faktycznie, jest tak jak mówią „pacynka” w rękach swojego zastępcy. Dąbrowski dostał szanse by udowodnić swoją wartość, Jeżeli tego nie zrobi, znaczy to co o nim mówią okazuje się być prawdą.

  Kandydatka Żebrowska wydaje się być inteligentną osobą, otwartą na kontakt i rozmowy z ludźmi, nie boi się tego. Widać też, że ma z „Mieszkańcami” całkiem ciekawe i przemyślane pomysły. Jest też już raczej dobrze znaną osobą, nie tak znaną jednak jak obecny, który robi sobie kampanię w każdej gazecie. Powinno jej zależeć na udziale w takiej debacie.

  Najmniej wiadomo o kandydacie Salwowskim. Zupełnie nie wiem co to za człowiek. Tym bardziej chętnie go poznam. Jak się nie pokaże, to nadal będzie nieznanym kimś.

  Jeżeli któryś z kandydatów lub kandydatka nie spotka się z wyborcami znaczy, że jest pozorantem bez charakteru i nie warto brać jego lub jej pod uwagę.

  0
  0
  Odpowiedz
 11. okreslenie

  Pozorant, jakże trafne określenie. Dziękujemy.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *