Dziury w depresji na Brukowej
Ulica Brukowa, w stronę Wisły, dojazd do GPSZOK, kapiące szambo z podskakujących szambiarek wjeżdżających na pełnym gazie w dziury.
To co tam mamy przyjemność zaobserwować to dopiero przedsmak, nikły procent tego co będzie na wiosnę, gdyż teren raczej „depresyjny” i znany z podlewań, zalewań, zastojów po opadowych.
Poniżej załączam zdjęcia dziur, którym sesje powtórzę na wiosnę. No chyba, że Burmistrz podejmie wyzwanie i załata na dniach to co jest by zapobiec temu co będzie.
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
11 komentarzy
Wyślij komentarz
Seniorzy z Łomianek wybiorą swoich przedstawicieli do Rady Seniorów. Sprawdź kto kandyduje
24 kwietnia 2026 r. o godz. 14:00 w sali lustrzanej Centrum Kultury w Łomiankach odbędą się wybory do Rady Seniorów...
21 porzuconych aut zniknęło z ulic Łomianek dzięki działaniom Straży Miejskiej
Straż Miejska w Łomiankach od wielu lat prowadzi działania wobec pojazdów, które mogą być uznane za nieużywane lub...
Dzieci i uczniowie zatańczyli w II edycji Przeglądu Poloneza w Łomiankach
21 kwietnia 2026 roku w auli ICDS odbyła się II edycja Łomiankowskiego Przeglądu Poloneza. Pomysłodawcą i...
Dobra Klima w Łomiankach – czas na Twój komfort przez cały rok
Klimatyzacja w Łomiankach to dziś nieodłączny element komfortowego życia zarówno w domach, jak i w miejscach pracy....
Spotkania wspierające dla seniorów w Łomiankach. Zaprasza Ośrodek Pomocy Społecznej
Seniorzy mieszkający w Łomiankach mogą skorzystać z bezpłatnych spotkań wspierających organizowanych przez Ośrodek...
Budowa żłobka w Sadowie na ostatniej prostej. Jakie problemy zauważyli radni?
Budowa nowego żłobka w Sadowie wchodzi w decydującą fazę – placówka dla 32 dzieci ma być gotowa już w czerwcu. Podczas...
Urząd nie ma swoich pieniędzy. Nie daj się oszukać… i wygraj nagrody!
Ten tytuł brzmi jak prowokacja? Tak brzmi, ale jest prawdą. Urząd Miejski w Łomiankach i Burmistrz Łomianek nie mają...
Oświadczenie Marka Zielskiego byłego zastępcy burmistrza. Burmistrz Dąbrowski odpowiada
- Nie akceptuję modelu zarządzania gminą, w którym doświadczeni, merytoryczni pracownicy systematycznie odchodzą z...
Żłobek w Sadowie, zabytek w Dąbrowie Leśnej, problemy z Brukową i Ogrodową – wizja lokalna
Wyjazdowe posiedzenie Komisji Technicznej Rady Miejskiej w Łomiankach odbyło się 14 kwietnia 2026 roku i obejmowało...

















Dziury niczego sobie. Ale to nie jedyne miejsce, które nie jest łatane w ciągu ostatnich dwóch lat.
Czemu jest tak dziwnie, że mieszkańcy widza a burmistrz nie bardzo 🙂
Szkoda, że nie widzieliście jak wyglądała Brukowa od Warszawskiej po budowie Auchan. Wszędzie koleiny i dziury w drodze. Przed wjazdem był 30 centymetrowy garb. A jak rada osiedla mówiła Panu Rusieckiemu że jest źle, to ten stwierdził ze tak ma być i on niczego nie widzi. Tak burmistrz dba o nasze drogi i pilnuje ich odbudowy
Zapraszam na przejażdżkę Wiklinową, która jest łatana od kilku lat, łata na łacie, a dziura na dziurze, brak odwodnień. Po deszczach, a niedługo pewnie śniegach i mrozach zamieni się dziurawą ślizgawkę lub zalaną sadzawkę przez którą samochody z wielkim trudem przejeżdżając wpadają w zalane wyrwy, czekają przepuszczając inne pojazdy bo jak jechać skoro nie widać jezdni zalanej wodą na 20 cm. Biedni mieszkańcy i przechodnie(matki pchające wózki) mimo braku chodnika. Asfaltowa średniowieczna.
Podobnie jest na Długiej i Zachodniej w Dąbrowie.
Niestety burmistrz zamiast zająć się drogami zajmuje się sobą. Ma prywatnego fotografa, z którym jeździ i robi sobie zdjęcia. Coś na wzór Korei Północnej pisze, że jest wspaniale przecina wstęgi do pożyczonych autobusów i zachwala ile to nie zrobił a rzeczywistość jest inna. Dziurawe drogi i woda na chodnikach.
Śmiem twierdzić, że wydział propagandy p.Rusieckiego jest najlepiej funkcjonującym wydziałem. Kreowanie fzeczywistosci na wysokim poziomie. Poprzednicy nie sięgają Rusieckiemu nawet do obwisłych spodni.
Pan burmistrz jest na niewłaściwym miejscu, mam nadzieje ze na następnych wyborach ludzie nie popełnią tego samego błędu
ciekawe co z niedokończoną budową która straszy na ul. Łąkowej, raj dla meneli i złodziei, brud syf i pełno pozostawionych toreb ze śmieciami czy ktoś się tym zajmie ??!!
Andre, a można tam sobie zrobić zdjęcie i dać je do Gazety Łomiankowskiej, bo jak nie to burmistrz na pewno się tym nie zajmie.
Mam nadzieję ,że Burmistrz Dąbrowski będzie wybrany na druga kadencję,a radnym GrądzkiEMU i reszcie PODZIĘKUJEMY.
Przecież samochód juz dawno jest w strażnicy. już bierze udział w akcjach. co burmistrz chce przekazywać strażakom? Ale ok. Rozumiem dla strażaków to uprawnione święto. Dla burmistrza sesja fotograficzna 🙂
Jest okazja to robią sobie zdjęcia. Nic dziwnego.