www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Joanna Trzepiecińska na walentynki 🙂

Dom Kultury w Łomiankach zaprasza 14 lutego 2021 roku na walentynkowy recital Joanny Trzepiecińskiej pt. Żarcik o propos.

Joanna Trzepiecińska to obdarzona talentem wokalnym aktorka teatralna i filmowa ciesząca się dużą sympatią publiczności, której wyrazem jest m.in. uhonorowanie jej nagrodą „Złotej Kaczki”, przynawanej przez czytelników miesięcznika „Film”.

Na program jej recitalu składają się zarówno piosenki niezrównanego tandemu Jerzy Wasowski / Jeremi Przybora, jak również utwory do tekstów Marii Czubaszek, Jacka Dehnela, Anny Borowej czy Bronisława Broka. Jego nastrój rozpięty jest pomiędzy subtelnym, abaretowym żartem a  poruszającym liryzmem, zaś Joanna Trzepiecińska, z właściwym sobie talentem interpretacji, pokazuje, jak z wdziękiem bawić się dźwiękiem!

Artystce podczas recitalu towarzyszy zespół pod kierunkiem wybitnego pianisty jazzowego – Bogdana Hołowni, który muzyczne wykształcenie otrzymał m.in. na znamienitym Berklee School of Music. Spotkanie tych dwóch osobowości sprawia więc, że Żarcik à propos jest nie lada gratką zarówno dla miłośników teatru, jak i wybornej muzyki.

W sali koncertowej Domu Kultury w Łomiankach, przy ulicy Wiejskiej 12a wystąpią: JOANNA TRZEPIECIŃSKA – śpiew, BOGDAN HOŁOWNIA – fortepian, ROBERT MURAKOWSKI – trąbka, PAWEŁ PAŃTA – kontrabas.Bilety w cenie 40 zł można kupić w Domu Kultury oraz drogą elektroniczną – bilety@lomianki.art.pl.

redakcja@lomianki.info

Joanna Trzepiecińska na walentynki :)

Joanna Trzepiecińska na walentynki :)

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *