www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Podziękowanie i zaproszenie

Wszystkim znajomym i nieznajomym, którzy zaangażowali się w zbieranie podpisów na liście KW Nowoczesna Ryszarda Petru, z całego serca dziękuję. Dzięki temu poznałam mnóstwo wspaniałych, chętnych do pomocy ludzi rozumiejących, że bez entuzjazmu i działania niewiele można osiągnąć.
Wszystkich chętnych, chcących przygotować się do nadchodzących Wyborów i spotkać lidera .Nowoczesnej, informuję, że pan Ryszard Pertu zaprasza wszystkich do Pruszkowa na spotkanie otwarte z poczęstunkiem, w niedzielę 27.09.2015 na Plac Jana Pawła II o 13.00.

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

8 komentarzy

 1. wyborca

  Szkoda, że nie planujecie spotkania w Łomiankach. Myślę, że byłoby wielu chętnych.
  Do Pruszkowa to jednak zbyt daleko jest z Łomianek.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Paulina

  Obwodnicą, to blisko, choć wiem, że nie wszyscy są zmotoryzowani 🙁 Wsparcie na starcie jest bardzo ważne. Kampania dopiero się zaczyna. Zapraszam do oglądania jutrzejszej konwencji wyborczej. Co do spotkania w Łomiankach… nie ma w planach, ale zobaczę, co da się zrobić… Pozdrawiam 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 3. ŻAK

  Jak będziecie gdzieś bliżej, nawet w Warszawie to dajcie informacje, a najlepiej jakbyście przyjechali do Łomianek, podejrzewam, że byłoby wielu zainteresownaych programem Pana Petru.Czasu coraz mniej.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. o żesz

  „- Prawie połowa jedynek .Nowoczesnej, tej zbuntowanej partii, która krzyczy, że system musi upaść, to ludzie Bronisława Komorowskiego, którzy stracili robotę i chcą się załapać – mówił dziś rano w Telewizji Republika Rafał Ziemkiewicz.”

  Wielkie dzięki za taką inność.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. arbi

  już się PO-matoły do żłoba szykują
  Nigdy gość związany z bankami nie będzie dobrym gospodarzem. Nie da się pogodzić wolności pieniądza (pieniądz nie ma ojczyzny) z troską o własny dom (domu nie przeniesiesz).

  0
  0
  Odpowiedz
 6. widz

  PISoland wali na całego. Może niech lepiej opowie o tym co Macierewicz gada za granicami kraju i a zwłaszcza o kolejnych pogromach które szykuje,.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. ana

  Znów nalot na p. Macierewicza, oglądałam relację w innej TV która nie kłamie 24h. Znów manipulacja przekręcone jego słowa. Ktoś zadał pytanie a Pan minister w ogóle nie odpowiedział jak to pokazano. MANIPULACJA.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Sąsiad Pauliny

  A może pod tymi podziękowaniami autor powinien się podpisać?
  To taka nowa jakość byłaby w polityce, nieznana do tej pory.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *