www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Przyjaciel przywłaszczył służbowe auto?

"Kumpel Misiewicza przywłaszczył służbowe auto!" grzmi Fakt.pl

Z artykułu możemy się dowiedzieć, że "Radosław Obolewski (47 l.) to kumpel Bartłomieja Misiewicza (27 l.). Razem pracowali w słynnej aptece Aronia w Łomiankach. Choć już 25 października ubiegłego roku Obolewski stracił stanowisko wiceprezesa Polskiej Grupy Zbrojeniowej, nadal jeździ służbowym, czarnym volvo.

(…) Z naszych ustaleń wynika, że Obolewski po zakończeniu okresu wypowiedzenia złożył PGZ propozycję wykupienia auta. Według naszych źródeł, kumpel Misiewicza zaproponował… 3000 złotych! A ile auto jest warte?

(…) Eksperci z Auto-Świat po obejrzeniu zdjęć nie mają wątpliwości: to model z 2015 roku i jest wart dzisiaj nawet 180 tys. zł!

Zarząd PGZ ma jednak na koncie sukces w starciu z Obolewskim. – Po wielkiej awanturze dwa tygodnie temu zgodził się oddać kartę paliwową – mówi nasz rozmówca z PGZ. Kartą dysponował przez cały ten czas! Uprawnia ona do tankowania na koszt spółki Skarbu Państwa raz w tygodniu! Obolewski pojeździł więc sobie za nasze…".

Nie ma co ronić łez. Nie wszystko stracone. Sugeruję Zarządowi Polskiej Grupy Zbrojeniowej zwrócić się o wstawiennictwo do burmistrza Łomianek Tomasza Dąbrowskiego, z którego rąk panowie Obolewski i Misiewicz odebrali rok temu tytuł: "Przyjaciela Łomianek". Być może znajdą się nawet wolne środki w budżecie, dzięki którym uda się pokryć stratę poniesioną przez PGZ… 🙂

Więcej o sprawie na stronie: Fakt.pl
Dumny burmistrz ze swoich "przyjaciół" – PODZIĘKOWANIA.

Przyjaciel przywłaszczył służbowe auto?

Przyjaciel przywłaszczył służbowe auto?

Przyjaciel przywłaszczył służbowe auto?

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

4 komentarze

 1. podatnik

  No to fajnych burmistrz Dąbrowski ma przyjaciół. Te imprezy z przyjaciółmi to pan Dąbrowski robi za swoje czy za mieszkańców pieniądze?

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Ignac

  Panowie Dąbrowski, Misiewicz i Obolewski bardzo do siebie pasują. Brakuje jeszcze na zdjęciu pana Kaczyńskiego, Macierewicza, Krysteckiego i Rusieckiego i byłoby wspaniale.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Kordian

  Proszę nie mieszać porządnego człowieka jakim jest Jarosław Kaczyński z tymi ludźmi! To Kaczyński dał czerwoną kartkę Przyjaciołom naszego Burmistrza. Mimo to jest to promil w porównaniu z rabunkiem jaki dokonała Platforma przez osiem lat swoich rządów…

  0
  0
  Odpowiedz
 4.    ___

  Kordian, a wiesz może kto zawija w sreberka?

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *