www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Secesja Dąbrowy

Jako mieszkanka osiedla przy trasie S-7 domagam się zamontowania ekranów akustycznych. Jak najwyższych, najpotężniejszych, oddzielających Dąbrowę od reszty miasta – takich, których nie pokona ogarnięta urojeniami o plenipotencji pani Roszkowska. Niech Pazerni Razem pod jej przywództwem opracowują plany wyprowadzenia ruchu ulicznego z przyszłych blokowisk pod wałem wiślanym przez swoje cenne pola. Żeby nie czuła się osamotniona w walce przeciw Dąbrowie, wykatapultujemy w jej kierunku pana Szczęścika. Życzymy szczęścia. Odetniemy się chińskim murem od diabelskich sztuczek Rusieckiego wykonywanych z błogosławieństwem ograniczonego moralisty Dąbrowskiego. Uratujemy Puszczę Kampinoską. Przyłączymy Dąbrowę do Warszawy !!!!!

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

2 komentarze

 1. Obserwator III

  Gdyby nie mądra rada gminy, to Łomianki razem z niemym burmistrzem, już by odseparowały Dąbrowę, nie rozmawiając z GDKiA o przejściach i przejazdach przez tą ulicę. Mieszkańcy Dąbrowy mogą mają prawo czuć się odrzuceni.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. truskawa

  Ale ja nie chcę do Warszawy. Po co do Warszawy? Nie po to się z niej wyprowadziłam,żeby się tam przyłączać. Jakie by nie były władze Łomianek, to zależą od nas, mieszkańców, od tego, kogo wybieramy. W Warszawie NIC nie zależy od mieszkańców.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *